Osnovan 1904.

Barracas Central tim
PNPNP
Estadio Claudio Fabián Tapia · 4.400
Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Miño | 25 | 2.290 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,4 |
![]() J. Espínola | 7 | 560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Juan Insúa | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() L. Fernandez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Miño | 25 | 0 | 7,4 |
![]() J. Espínola | 7 | 0 | 6,3 |
![]() Juan Insúa | 0 | 0 | - |
![]() L. Fernandez | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Insúa | 30 | 2.145 | 4 | 1 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() N. Demartini | 23 | 2.072 | 2 | 2 | 8 | 0 | 6,8 |
![]() R. Barrios | 23 | 1.508 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() K. Jappert | 20 | 1.507 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() F. Tobio | 17 | 1.398 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() Y. Rak | 17 | 1.318 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() N. Capraro | 19 | 1.176 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() G. Campi | 10 | 771 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() D. Martínez | 14 | 733 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() E. Pereyra | 12 | 727 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Insúa | 30 | 4 | 6,8 |
![]() N. Demartini | 23 | 2 | 6,8 |
![]() R. Barrios | 23 | 1 | 6,8 |
![]() K. Jappert | 20 | 1 | 7,0 |
![]() F. Tobio | 17 | 2 | 6,9 |
![]() Y. Rak | 17 | 0 | 7,2 |
![]() N. Capraro | 19 | 0 | 6,3 |
![]() G. Campi | 10 | 0 | 6,2 |
![]() D. Martínez | 14 | 1 | 5,8 |
![]() E. Pereyra | 12 | 0 | 6,8 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() I. Tapia | 31 | 2.420 | 3 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() T. Porra | 28 | 2.160 | 1 | 5 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() D. Miloc | 28 | 2.044 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,8 |
![]() G. Maroni | 23 | 1.041 | 2 | 0 | 7 | 0 | 6,7 |
![]() R. Bogarín | 13 | 567 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() E. Rolón | 9 | 434 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. Duarte | 5 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() M. Puig | 4 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Carlos Arce | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() Y. Gordillo | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() I. Tapia | 31 | 3 | 6,8 |
![]() T. Porra | 28 | 1 | 6,8 |
![]() D. Miloc | 28 | 0 | 6,8 |
![]() G. Maroni | 23 | 2 | 6,7 |
![]() R. Bogarín | 13 | 0 | 6,7 |
![]() E. Rolón | 9 | 1 | 6,8 |
![]() M. Duarte | 5 | 0 | 6,7 |
![]() M. Puig | 4 | 0 | 6,7 |
![]() Carlos Arce | 2 | 0 | 4,4 |
![]() Y. Gordillo | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Bruera | 26 | 1.540 | 1 | 1 | 6 | 0 | 6,2 |
![]() N. Briasco | 21 | 1.313 | 3 | 0 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() J. Candia | 23 | 1.171 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() J. Morales | 12 | 644 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() Enzo Taborda | 15 | 606 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Ivan Guaraz | 11 | 505 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,7 |
![]() N. Orsini | 5 | 342 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() L. Gamba | 6 | 135 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Tomas Lavezzi | 3 | 81 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5,1 |
![]() J. Barbieri | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() W. Rivera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() V. GandÃn | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Bruera | 26 | 1 | 6,2 |
![]() N. Briasco | 21 | 3 | 6,5 |
![]() J. Candia | 23 | 1 | 6,0 |
![]() J. Morales | 12 | 2 | 6,6 |
![]() Enzo Taborda | 15 | 2 | 6,9 |
![]() Ivan Guaraz | 11 | 0 | 5,7 |
![]() N. Orsini | 5 | 2 | 7,0 |
![]() L. Gamba | 6 | 1 | 6,6 |
![]() Tomas Lavezzi | 3 | 0 | 5,1 |
![]() J. Barbieri | 3 | 0 | 6,3 |
![]() W. Rivera | 0 | 0 | 0,0 |
![]() V. GandÃn | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Barracas Central u takmičenju Liga Profesional Argentina 2026: ključni igrači
Sastav tima Barracas Central za takmičenje Liga Profesional Argentina ove sezone broji 36 igrača. Golmani: 4, odbrana: 10, vezni red: 10, napad: 12. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 28,2 godina. U sastavu su igrači iz 6 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 17 različitih igrača, a predvodi ih R. Insúa (4). T. Porra predvodi tim po asistencijama (5).
M. Miño se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,4. M. Miño ima najviše odbrana na golu (91).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Barracas Central prognoze, a brojke sezone na stranici Barracas Central statistika.



































