Osnovan 1874.

Bolton tim
PIINP
Toughsheet Community Stadium · 28.723
Bolton
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Bazunu | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,5 |
![]() J. Bonham | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() D. Harrington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() G. Bazunu | 7 | 0 | 7,5 |
![]() J. Bonham | 6 | 0 | 7,1 |
![]() D. Harrington | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Conway | 12 | 793 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() E. Toal | 8 | 638 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() C. Forino-Joseph | 7 | 618 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Brunt | 9 | 598 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() A. Famewo | 9 | 579 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() B. Davies | 7 | 575 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() Luca Stephenson | 2 | 175 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
![]() C. Christie | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Conway | 12 | 0 | 6,6 |
![]() E. Toal | 8 | 0 | 6,7 |
![]() C. Forino-Joseph | 7 | 0 | 7,1 |
![]() L. Brunt | 9 | 0 | 6,8 |
![]() A. Famewo | 9 | 0 | 6,5 |
![]() B. Davies | 7 | 0 | 6,7 |
![]() Luca Stephenson | 2 | 0 | 4,5 |
![]() C. Christie | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Sheehan | 13 | 1.166 | 2 | 0 | 3 | 1 | 7,3 |
![]() Gaizka Larrazabal | 12 | 926 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() T. Gale | 13 | 894 | 3 | 2 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() E. Erhahon | 11 | 725 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() X. Simons | 7 | 356 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() J. McAtee | 6 | 337 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() A. Ito | 7 | 312 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() D. Watson | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
![]() Tobias Ritchie | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Sheehan | 13 | 2 | 7,3 |
![]() Gaizka Larrazabal | 12 | 1 | 6,7 |
![]() T. Gale | 13 | 3 | 6,9 |
![]() E. Erhahon | 11 | 1 | 7,0 |
![]() X. Simons | 7 | 1 | 6,8 |
![]() J. McAtee | 6 | 0 | 6,5 |
![]() A. Ito | 7 | 2 | 6,9 |
![]() D. Watson | 1 | 0 | 3,3 |
![]() Tobias Ritchie | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Dalby | 13 | 950 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() S. Iling-Junior | 12 | 584 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() K. Dong | 11 | 494 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() Ruben Rodrigues | 10 | 486 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() T. Bair | 7 | 222 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() R. Hardie | 8 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() J. Nelson | 6 | 121 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() Max Lott | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Dalby | 13 | 5 | 6,8 |
![]() S. Iling-Junior | 12 | 0 | 6,5 |
![]() K. Dong | 11 | 0 | 6,4 |
![]() Ruben Rodrigues | 10 | 1 | 6,8 |
![]() T. Bair | 7 | 2 | 5,8 |
![]() R. Hardie | 8 | 0 | 6,5 |
![]() J. Nelson | 6 | 0 | 6,6 |
![]() Max Lott | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Bolton u takmičenju Championship 2026: ključni igrači
Sastav tima Bolton za takmičenje Championship ove sezone broji 28 igrača. Golmani: 3, odbrana: 8, vezni red: 9, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,3 godina. U sastavu su igrači iz 11 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 9 različitih igrača, a predvodi ih S. Dalby (5). Gaizka Larrazabal predvodi tim po asistencijama (3).
G. Bazunu se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,5. G. Bazunu ima najviše odbrana na golu (29).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Bolton prognoze, a brojke sezone na stranici Bolton statistika.



























