Osnovan 1949.

Bucaramanga tim
NPIIN
Estadio Américo Montanini · 28.000
Bucaramanga
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Fiermarín | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() L. Vásquez | 10 | 918 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() A. Quintana | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() D. Novoa | 3 | 239 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4,8 |
![]() L. Matheus | 1 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() L. Matheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Fiermarín | 14 | 0 | 6,8 |
![]() L. Vásquez | 10 | 0 | 6,5 |
![]() A. Quintana | 9 | 0 | 7,1 |
![]() D. Novoa | 3 | 0 | 4,8 |
![]() L. Matheus | 1 | 0 | 6,3 |
![]() L. Matheus | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. García | 28 | 2.214 | 1 | 1 | 5 | 2 | 6,6 |
![]() F. Hinestroza | 28 | 2.176 | 1 | 1 | 13 | 0 | 6,6 |
![]() A. Gutiérrez | 31 | 2.048 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() C. Romaña | 30 | 1.783 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6,6 |
![]() J. Ortiz | 17 | 1.530 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() J. Mena | 15 | 1.323 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() N. Castrillón | 13 | 974 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() M. Rea | 14 | 816 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() J. Mosquera | 17 | 671 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() C. De Las Salas | 7 | 546 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() I. Alba | 7 | 323 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() O. Albornoz | 6 | 252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Emmanuel Largacha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. García | 28 | 1 | 6,6 |
![]() F. Hinestroza | 28 | 1 | 6,6 |
![]() A. Gutiérrez | 31 | 0 | 6,8 |
![]() C. Romaña | 30 | 0 | 6,6 |
![]() J. Ortiz | 17 | 0 | 6,8 |
![]() J. Mena | 15 | 0 | 6,7 |
![]() N. Castrillón | 13 | 0 | 6,5 |
![]() M. Rea | 14 | 0 | 6,0 |
![]() J. Mosquera | 17 | 1 | 6,6 |
![]() C. De Las Salas | 7 | 0 | 6,4 |
![]() I. Alba | 7 | 0 | 6,8 |
![]() O. Albornoz | 6 | 0 | 6,6 |
![]() Emmanuel Largacha | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Charrupí | 32 | 2.548 | 4 | 2 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() F. Sambueza | 30 | 2.480 | 5 | 7 | 13 | 2 | 7,1 |
![]() E. Batalla | 31 | 2.398 | 12 | 6 | 4 | 0 | 7,3 |
![]() L. Flores | 33 | 1.610 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() K. Londoño | 26 | 1.370 | 2 | 4 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() F. Castro | 16 | 1.087 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() A. Zárate | 24 | 1.010 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() G. Charrupà | 12 | 516 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() F. Gil | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() V. Cantillo | 4 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,6 |
![]() N. Ramírez | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Velasquez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Charrupí | 32 | 4 | 7,0 |
![]() F. Sambueza | 30 | 5 | 7,1 |
![]() E. Batalla | 31 | 12 | 7,3 |
![]() L. Flores | 33 | 1 | 6,8 |
![]() K. Londoño | 26 | 2 | 6,5 |
![]() F. Castro | 16 | 2 | 6,9 |
![]() A. Zárate | 24 | 1 | 6,9 |
![]() G. Charrupà | 12 | 0 | 6,6 |
![]() F. Gil | 3 | 0 | 6,5 |
![]() V. Cantillo | 4 | 0 | 2,6 |
![]() N. Ramírez | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Velasquez | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Pons | 34 | 2.896 | 15 | 5 | 7 | 0 | 7,0 |
![]() F. Salazar | 27 | 1.100 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() B. Caicedo | 25 | 488 | 3 | 2 | 4 | 0 | 6,6 |
![]() G. Medina | 5 | 87 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() A. Murrilo | 6 | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Pons | 34 | 15 | 7,0 |
![]() F. Salazar | 27 | 2 | 6,4 |
![]() B. Caicedo | 25 | 3 | 6,6 |
![]() G. Medina | 5 | 0 | 6,2 |
![]() A. Murrilo | 6 | 0 | 5,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Bucaramanga u takmičenju Primera A 2026: ključni igrači
Sastav tima Bucaramanga za takmičenje Primera A ove sezone broji 36 igrača. Golmani: 6, odbrana: 13, vezni red: 12, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 28,2 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 13 različitih igrača, a predvodi ih L. Pons (15). F. Sambueza predvodi tim po asistencijama (7).
E. Batalla se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,3. C. Fiermarín ima najviše odbrana na golu (41).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Bucaramanga prognoze, a brojke sezone na stranici Bucaramanga statistika.



































