Osnovan 1907.

CFR 1907 Cluj tim
NINIP
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu · 23.500
Cluj-Napoca
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Vâlceanu | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() André Moreira | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Á. Tordai | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. Gal | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Marc Filip | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Vâlceanu | 14 | 0 | 6,8 |
![]() André Moreira | 0 | 0 | - |
![]() Á. Tordai | 0 | 0 | - |
![]() R. Gal | 0 | 0 | - |
![]() Marc Filip | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Braun | 13 | 1.158 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() M. Camora | 12 | 821 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() R. Pantalon | 9 | 648 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Simão Rocha | 9 | 632 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() A. Abeid | 6 | 540 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() I. Gelashvili | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() A. Krešić | 5 | 418 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() C. Ignat | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() D. Đoković | 3 | 225 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Sadeh | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() L. Saca | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() A. Țîrlea | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Braun | 13 | 0 | 7,0 |
![]() M. Camora | 12 | 1 | 6,8 |
![]() R. Pantalon | 9 | 0 | 6,8 |
![]() Simão Rocha | 9 | 0 | 6,9 |
![]() A. Abeid | 6 | 0 | 7,2 |
![]() I. Gelashvili | 6 | 0 | 6,5 |
![]() A. Krešić | 5 | 1 | 6,9 |
![]() C. Ignat | 4 | 1 | 7,0 |
![]() D. Đoković | 3 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Sadeh | 0 | 0 | - |
![]() L. Saca | 0 | 0 | - |
![]() A. Țîrlea | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Perianu | 11 | 953 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() V. Kun | 7 | 505 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() E. Omić | 6 | 391 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() K. Muhar | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() A. Fică | 3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() A. Ziblim | 4 | 215 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() Bruno Costa | 3 | 203 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,4 |
![]() A. Păun | 9 | 195 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() F. Barrios | 2 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() C. Matei | 1 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() Cristian David Perea Cajiao | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. Gligor | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Alexandru Radu | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() M. Miclaus | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() C. Puscas | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Perianu | 11 | 1 | 7,0 |
![]() V. Kun | 7 | 0 | 6,7 |
![]() E. Omić | 6 | 0 | 6,8 |
![]() K. Muhar | 3 | 0 | 7,2 |
![]() A. Fică | 3 | 0 | 7,1 |
![]() A. Ziblim | 4 | 0 | 6,7 |
![]() Bruno Costa | 3 | 0 | 7,4 |
![]() A. Păun | 9 | 0 | 6,4 |
![]() F. Barrios | 2 | 0 | 6,9 |
![]() C. Matei | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Cristian David Perea Cajiao | 0 | 0 | - |
![]() R. Gligor | 0 | 0 | - |
![]() Alexandru Radu | 0 | 0 | - |
![]() M. Miclaus | 0 | 0 | - |
![]() C. Puscas | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Dražić | 13 | 1.106 | 7 | 1 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() A. Cordea | 13 | 1.074 | 6 | 2 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() L. Biliboc | 12 | 754 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() A. Sfait | 14 | 561 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() M. Korenica | 5 | 373 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() A. Nalić | 7 | 290 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Buș | 7 | 105 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() B. Omrani | 3 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() L. Zahović | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() N. Sula | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() J. Dumas | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Trevisan | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Dražić | 13 | 7 | 7,2 |
![]() A. Cordea | 13 | 6 | 7,3 |
![]() L. Biliboc | 12 | 2 | 6,8 |
![]() A. Sfait | 14 | 0 | 6,8 |
![]() M. Korenica | 5 | 0 | 6,4 |
![]() A. Nalić | 7 | 0 | 6,6 |
![]() S. Buș | 7 | 1 | 6,7 |
![]() B. Omrani | 3 | 0 | 6,6 |
![]() L. Zahović | 1 | 0 | - |
![]() N. Sula | 1 | 0 | - |
![]() J. Dumas | 1 | 0 | 0,0 |
![]() J. Trevisan | 1 | 0 | - |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Paun | 2 | 46 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
![]() A. Radu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Paun | 2 | 0 | 4,5 |
![]() A. Radu | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima CFR 1907 Cluj za takmičenje Liga I 2026 na jednom mestu
Sastav tima CFR 1907 Cluj za takmičenje Liga I ove sezone broji 46 igrača. Golmani: 5, odbrana: 12, vezni red: 15, napad: 12. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,2 godina. U sastavu su igrači iz 16 zemalja.
S. Dražić nosi napad: 7 od ukupno 20 golova tima.
Među standardnim igračima A. Cordea ima najbolju prosečnu ocenu, 7,3. O. Vâlceanu ima najviše odbrana na golu (52).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici CFR 1907 Cluj prognoze, a brojke sezone na stranici CFR 1907 Cluj statistika.













































