Osnovan 1905.

Charlton tim
IIIIN
The Valley · 27.111
London
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Okonkwo | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() W. Mannion | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() T. Brooks | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Okonkwo | 12 | 0 | 6,3 |
![]() W. Mannion | 2 | 0 | 3,2 |
![]() T. Brooks | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Jones | 14 | 1.260 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() D. McNamara | 12 | 901 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() A. Bell | 10 | 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() Billy Dawson Koumetio | 8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() I. Mesík | 11 | 671 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() Tyler Bindon | 6 | 486 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4,8 |
![]() K. Ramsay | 5 | 352 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() A. Mwamba | 6 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() J. Edwards | 3 | 121 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() C. Sichenje | 2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() N. Asiimwe | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Joshua Laqueretabua | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Jones | 14 | 2 | 6,9 |
![]() D. McNamara | 12 | 0 | 6,5 |
![]() A. Bell | 10 | 0 | 6,0 |
![]() Billy Dawson Koumetio | 8 | 0 | 6,8 |
![]() I. Mesík | 11 | 1 | 5,8 |
![]() Tyler Bindon | 6 | 0 | 4,8 |
![]() K. Ramsay | 5 | 1 | 6,7 |
![]() A. Mwamba | 6 | 0 | 6,4 |
![]() J. Edwards | 3 | 0 | 6,5 |
![]() C. Sichenje | 2 | 0 | 6,5 |
![]() N. Asiimwe | 1 | 0 | - |
![]() Joshua Laqueretabua | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Campbell | 14 | 1.109 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() C. Coventry | 13 | 1.061 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() K. Ahearne-Grant | 14 | 1.041 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() O. Skipp | 8 | 646 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() J. Rankin-Costello | 9 | 340 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() S. Carey | 9 | 338 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() N. Chalobah | 5 | 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() H. Knibbs | 6 | 258 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() T. Ouma | 3 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() R. Apter | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Campbell | 14 | 4 | 7,0 |
![]() C. Coventry | 13 | 0 | 6,4 |
![]() K. Ahearne-Grant | 14 | 2 | 6,6 |
![]() O. Skipp | 8 | 0 | 5,9 |
![]() J. Rankin-Costello | 9 | 0 | 6,5 |
![]() S. Carey | 9 | 0 | 5,9 |
![]() N. Chalobah | 5 | 0 | 6,5 |
![]() H. Knibbs | 6 | 0 | 6,2 |
![]() T. Ouma | 3 | 0 | 6,4 |
![]() R. Apter | 1 | 0 | 6,3 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Leaburn | 14 | 946 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() C. Kelman | 8 | 330 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() M. Alli | 12 | 325 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Micah Mbick | 8 | 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() M. Godden | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() R. Nkeng | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Junior Nkeng | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Leaburn | 14 | 0 | 6,9 |
![]() C. Kelman | 8 | 1 | 6,7 |
![]() M. Alli | 12 | 0 | 6,5 |
![]() Micah Mbick | 8 | 0 | 5,6 |
![]() M. Godden | 2 | 0 | 6,0 |
![]() R. Nkeng | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Junior Nkeng | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Charlton za takmičenje Championship 2026 na jednom mestu
Sastav tima Charlton za takmičenje Championship ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 3, odbrana: 12, vezni red: 10, napad: 7. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,7 godina. U sastavu su igrači iz 9 zemalja.
T. Campbell nosi napad: 4 od ukupno 11 golova tima.
Među standardnim igračima T. Campbell ima najbolju prosečnu ocenu, 7,0. A. Okonkwo ima najviše odbrana na golu (42).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Charlton prognoze, a brojke sezone na stranici Charlton statistika.































