Osnovan 1925.

Colo Colo tim
PNIPP
Estadio Monumental David Arellano · 47.017
Santiago de Chile
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Maureira | 14 | 1.190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() F. De Paul | 9 | 790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() Vózinha | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() E. Villanueva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() G. Maureira | 14 | 0 | 6,8 |
![]() F. De Paul | 9 | 0 | 5,6 |
![]() Vózinha | 4 | 0 | 5,4 |
![]() E. Villanueva | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Villagra | 25 | 2.197 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() J. Rojas | 25 | 2.171 | 2 | 4 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() D. Ulloa | 23 | 1.805 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Sosa | 22 | 1.795 | 2 | 0 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() É. Wiemberg | 16 | 793 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() I. Román | 7 | 310 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() M. Fernández | 5 | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Méndez | 5 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() A. Olguin | 3 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() C. Riquelme | 1 | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,4 |
![]() B. Torres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Moya | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Villagra | 25 | 0 | 6,9 |
![]() J. Rojas | 25 | 2 | 6,9 |
![]() D. Ulloa | 23 | 0 | 6,7 |
![]() J. Sosa | 22 | 2 | 6,8 |
![]() É. Wiemberg | 16 | 0 | 6,5 |
![]() I. Román | 7 | 0 | 6,7 |
![]() M. Fernández | 5 | 0 | 6,6 |
![]() J. Méndez | 5 | 0 | 6,6 |
![]() A. Olguin | 3 | 0 | 6,7 |
![]() C. Riquelme | 1 | 0 | 3,4 |
![]() B. Torres | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Moya | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() V. Méndez | 26 | 2.295 | 2 | 5 | 3 | 0 | 7,2 |
![]() A. Vidal | 24 | 1.995 | 2 | 2 | 9 | 0 | 7,4 |
![]() Á. Madrid | 25 | 1.645 | 6 | 4 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() L. Hernández | 24 | 1.515 | 7 | 4 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() T. Alarcón | 23 | 1.511 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() C. Aquino | 16 | 632 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() F. Marchant | 16 | 463 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() C. Diaz | 2 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() G. Diaz | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() V. Méndez | 26 | 2 | 7,2 |
![]() A. Vidal | 24 | 2 | 7,4 |
![]() Á. Madrid | 25 | 6 | 7,0 |
![]() L. Hernández | 24 | 7 | 6,9 |
![]() T. Alarcón | 23 | 0 | 6,5 |
![]() C. Aquino | 16 | 2 | 6,6 |
![]() F. Marchant | 16 | 1 | 6,3 |
![]() C. Diaz | 2 | 0 | 4,4 |
![]() G. Diaz | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Romero | 23 | 1.487 | 8 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. Correa | 18 | 1.108 | 18 | 5 | 3 | 0 | 7,7 |
![]() L. Pastrán | 19 | 994 | 4 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Y. Cuevas | 9 | 150 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() M. Bolados | 3 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() F. Raipan | 5 | 64 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() R. Catalan | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() Jerall Astudillo | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Vicente Martínez | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Romero | 23 | 8 | 6,7 |
![]() J. Correa | 18 | 18 | 7,7 |
![]() L. Pastrán | 19 | 4 | 6,6 |
![]() Y. Cuevas | 9 | 1 | 5,8 |
![]() M. Bolados | 3 | 0 | 4,8 |
![]() F. Raipan | 5 | 1 | 5,6 |
![]() R. Catalan | 2 | 0 | 4,2 |
![]() Jerall Astudillo | 0 | 0 | - |
![]() Vicente Martínez | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Colo Colo u takmičenju Primera División 2026: ključni igrači
Sastav tima Colo Colo za takmičenje Primera División ove sezone broji 34 igrača. Golmani: 4, odbrana: 12, vezni red: 9, napad: 9. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,4 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 13 različitih igrača, a predvodi ih J. Correa (18).
J. Correa se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,7. G. Maureira ima najviše odbrana na golu (32).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Colo Colo prognoze, a brojke sezone na stranici Colo Colo statistika.

































