Osnovan 2008.

Cusco tim
IPPII
Estadio Túpac Amaru · 15.230
Sicuani
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Díaz | 30 | 2.636 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7,0 |
![]() A. Vidal | 3 | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,4 |
![]() R. Anderson | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() P. Díaz | 30 | 0 | 7,0 |
![]() A. Vidal | 3 | 0 | 1,4 |
![]() R. Anderson | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Fuentes | 26 | 2.216 | 1 | 0 | 11 | 1 | 6,7 |
![]() Á. Ampuero | 25 | 2.202 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() J. Zevallos | 24 | 1.742 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,5 |
![]() C. Gamarra | 25 | 1.583 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() R. Lagos | 15 | 1.267 | 1 | 1 | 3 | 1 | 6,6 |
![]() J. Bolívar | 11 | 675 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() G. Choi | 5 | 289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,6 |
![]() Julinho Astudillo | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,6 |
![]() A. Custodio | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Fuentes | 26 | 1 | 6,7 |
![]() Á. Ampuero | 25 | 1 | 6,2 |
![]() J. Zevallos | 24 | 0 | 6,5 |
![]() C. Gamarra | 25 | 0 | 5,9 |
![]() R. Lagos | 15 | 1 | 6,6 |
![]() J. Bolívar | 11 | 0 | 5,0 |
![]() G. Choi | 5 | 0 | 3,6 |
![]() Julinho Astudillo | 1 | 0 | 1,6 |
![]() A. Custodio | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() I. Colman | 30 | 2.407 | 7 | 3 | 8 | 0 | 7,2 |
![]() D. Soto | 30 | 1.987 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() M. Ruidías | 23 | 1.574 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() O. Valenzuela | 25 | 1.387 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() C. Diez | 28 | 1.289 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() J. Montaño | 14 | 1.095 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() G. Carabajal | 17 | 571 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() Miguel Silveira | 9 | 339 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,8 |
![]() J. Herrera | 11 | 249 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3,8 |
![]() M. Aucca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Quillahuaman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Josué Prieto Figueredo | 1 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() I. Colman | 30 | 7 | 7,2 |
![]() D. Soto | 30 | 1 | 6,7 |
![]() M. Ruidías | 23 | 1 | 6,5 |
![]() O. Valenzuela | 25 | 0 | 6,0 |
![]() C. Diez | 28 | 0 | 6,1 |
![]() J. Montaño | 14 | 0 | 6,2 |
![]() G. Carabajal | 17 | 2 | 6,8 |
![]() Miguel Silveira | 9 | 0 | 4,8 |
![]() J. Herrera | 11 | 1 | 3,8 |
![]() M. Aucca | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Quillahuaman | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Josué Prieto Figueredo | 1 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Callejo | 28 | 2.039 | 18 | 2 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() L. Colitto | 27 | 1.829 | 3 | 5 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Manzaneda | 29 | 1.519 | 3 | 5 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() N. Silva | 31 | 1.385 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Tévez | 28 | 992 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Callejo | 28 | 18 | 7,2 |
![]() L. Colitto | 27 | 3 | 6,6 |
![]() J. Manzaneda | 29 | 3 | 6,6 |
![]() N. Silva | 31 | 1 | 6,7 |
![]() J. Tévez | 28 | 3 | 6,1 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Alà Gutiérrez | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Alà Gutiérrez | 0 | 0 | 1,1 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Cusco u takmičenju Primera División 2026: ključni igrači
Sastav tima Cusco za takmičenje Primera División ove sezone broji 30 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 12, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 28,0 godina. U sastavu su igrači iz 5 zemalja.
F. Callejo nosi napad: 18 od ukupno 43 gola tima.
I. Colman se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,2. P. Díaz ima najviše odbrana na golu (94).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Cusco prognoze, a brojke sezone na stranici Cusco statistika.





























