Osnovan 1915.

FBC Melgar tim
INPPN
Estadio de la Universidad Nacional San Agustín · 40.217
Arequipa
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Cabezudo | 25 | 2.250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() C. Cáceda | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Cabezudo | 25 | 0 | 6,9 |
![]() C. Cáceda | 7 | 0 | 2,9 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Lazo | 30 | 2.562 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() J. Escobar | 25 | 2.189 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,8 |
![]() Matias Zegarra | 28 | 1.666 | 3 | 4 | 3 | 0 | 6,2 |
![]() N. Cabanillas | 22 | 1.594 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() L. González | 15 | 1.350 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() J. Alcántar | 19 | 1.069 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5,3 |
![]() A. Deneumostier | 16 | 1.067 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5,1 |
![]() A. Ramos | 9 | 392 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Lazo | 30 | 0 | 6,7 |
![]() J. Escobar | 25 | 0 | 6,8 |
![]() Matias Zegarra | 28 | 3 | 6,2 |
![]() N. Cabanillas | 22 | 0 | 6,9 |
![]() L. González | 15 | 0 | 6,8 |
![]() J. Alcántar | 19 | 2 | 5,3 |
![]() A. Deneumostier | 16 | 1 | 5,1 |
![]() A. Ramos | 9 | 0 | 6,7 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Vidales | 32 | 2.360 | 14 | 1 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() W. Tandazo | 27 | 2.297 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,7 |
![]() C. Bordacahar | 22 | 1.610 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7,0 |
![]() J. Salas | 16 | 1.295 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() K. Minda | 14 | 1.211 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() H. Orzán | 11 | 542 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6,7 |
![]() J. Cáceres | 16 | 537 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() J. D´Arrigo | 19 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,2 |
![]() M. Portillo | 10 | 238 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,8 |
![]() G. García | 0 | 155 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,9 |
![]() Y. Gamero | 4 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() P. Nunez | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,0 |
![]() C. Doy | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Vidales | 32 | 14 | 7,0 |
![]() W. Tandazo | 27 | 0 | 6,7 |
![]() C. Bordacahar | 22 | 6 | 7,0 |
![]() J. Salas | 16 | 1 | 6,7 |
![]() K. Minda | 14 | 0 | 6,8 |
![]() H. Orzán | 11 | 0 | 6,7 |
![]() J. Cáceres | 16 | 1 | 6,0 |
![]() J. D´Arrigo | 19 | 0 | 5,2 |
![]() M. Portillo | 10 | 0 | 4,8 |
![]() G. García | 0 | 0 | 4,9 |
![]() Y. Gamero | 4 | 0 | 5,3 |
![]() P. Nunez | 1 | 0 | 2,0 |
![]() C. Doy | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Quagliata | 27 | 2.112 | 7 | 12 | 2 | 0 | 7,4 |
![]() B. Cuesta | 29 | 2.015 | 15 | 6 | 2 | 1 | 7,1 |
![]() L. Guzmán | 25 | 995 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6,2 |
![]() P. Erustes | 13 | 566 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() F. Zanelatto | 15 | 344 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() J. De Santis | 6 | 144 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5,6 |
![]() N. Figueroa | 3 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Yabiku | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. Yabiku | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() N. Quagliata | 27 | 7 | 7,4 |
![]() B. Cuesta | 29 | 15 | 7,1 |
![]() L. Guzmán | 25 | 1 | 6,2 |
![]() P. Erustes | 13 | 1 | 6,5 |
![]() F. Zanelatto | 15 | 0 | 5,8 |
![]() J. De Santis | 6 | 1 | 5,6 |
![]() N. Figueroa | 3 | 0 | 6,6 |
![]() R. Yabiku | 0 | 0 | - |
![]() R. Yabiku | 1 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima FBC Melgar za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima FBC Melgar za takmičenje Primera División ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 13, napad: 9. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,6 godina. U sastavu su igrači iz 7 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 12 različitih igrača, a predvodi ih B. Cuesta (15). N. Quagliata predvodi tim po asistencijama (12).
Među standardnim igračima N. Quagliata ima najbolju prosečnu ocenu, 7,4. J. Cabezudo ima najviše odbrana na golu (83).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici FBC Melgar prognoze, a brojke sezone na stranici FBC Melgar statistika.































