Osnovan 1999.

FC Midtjylland tim
IPPPI
MCH Arena · 12.152
Herning
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. Ólafsson | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() N. Bakker | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() O. Ejeheri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() E. Ólafsson | 9 | 0 | 7,0 |
![]() N. Bakker | 4 | 0 | 5,4 |
![]() O. Ejeheri | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Kristensen | 12 | 1.055 | 2 | 0 | 5 | 0 | 7,1 |
![]() M. Bech | 9 | 765 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() M. Jensen | 7 | 514 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() M. Erlić | 6 | 447 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() B. Dje Bi Dje | 9 | 379 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() O. Diao | 4 | 360 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() A. Maxsø | 4 | 360 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() N. A. Aziz | 3 | 74 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6,2 |
![]() A. Gabriel | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Kristensen | 12 | 2 | 7,1 |
![]() M. Bech | 9 | 1 | 6,8 |
![]() M. Jensen | 7 | 1 | 7,3 |
![]() M. Erlić | 6 | 1 | 7,0 |
![]() B. Dje Bi Dje | 9 | 0 | 5,4 |
![]() O. Diao | 4 | 0 | 6,8 |
![]() A. Maxsø | 4 | 0 | 6,7 |
![]() N. A. Aziz | 3 | 0 | 6,2 |
![]() A. Gabriel | 2 | 0 | 6,7 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Billing | 13 | 1.107 | 2 | 4 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() P. Bravo | 12 | 927 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() D. Castillo | 11 | 565 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() K. Wätjen | 9 | 531 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() S. Johannesen | 10 | 526 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Osorio | 5 | 450 | 1 | 2 | 1 | 0 | 7,7 |
![]() V. Bak Jensen | 7 | 417 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() J. Emefile | 10 | 317 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6,5 |
![]() V. Byskov | 4 | 197 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() Hong Hyun-Seok | 2 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
![]() Alamara Djabi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() F. Vestergaard | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() P. Billing | 13 | 2 | 7,3 |
![]() P. Bravo | 12 | 0 | 6,6 |
![]() D. Castillo | 11 | 2 | 6,3 |
![]() K. Wätjen | 9 | 1 | 6,9 |
![]() S. Johannesen | 10 | 1 | 6,5 |
![]() D. Osorio | 5 | 1 | 7,7 |
![]() V. Bak Jensen | 7 | 0 | 6,5 |
![]() J. Emefile | 10 | 1 | 6,5 |
![]() V. Byskov | 4 | 1 | 7,4 |
![]() Hong Hyun-Seok | 2 | 0 | 3,1 |
![]() Alamara Djabi | 0 | 0 | 0,0 |
![]() F. Vestergaard | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Etim | 13 | 858 | 6 | 3 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Cho Gue-Sung | 11 | 630 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() S. Iheanacho | 12 | 570 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Franculino Djú | 4 | 270 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() D. Martínez | 3 | 127 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() M. Rajović | 6 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,8 |
![]() M. Uhre | 2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() E. Chilufya | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Etim | 13 | 6 | 7,1 |
![]() Cho Gue-Sung | 11 | 2 | 6,2 |
![]() S. Iheanacho | 12 | 3 | 6,8 |
![]() Franculino Djú | 4 | 1 | 6,5 |
![]() D. Martínez | 3 | 0 | 4,2 |
![]() M. Rajović | 6 | 0 | 3,8 |
![]() M. Uhre | 2 | 0 | 2,5 |
![]() E. Chilufya | 1 | 0 | 6,5 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima FC Midtjylland u takmičenju Superliga 2026: ključni igrači
Sastav tima FC Midtjylland za takmičenje Superliga ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 12, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,3 godina. U sastavu su igrači iz 17 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 15 različitih igrača, a predvodi ih F. Etim (6). P. Billing predvodi tim po asistencijama (4).
M. Jensen se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,3. E. Ólafsson ima najviše odbrana na golu (21).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici FC Midtjylland prognoze, a brojke sezone na stranici FC Midtjylland statistika.































