Osnovan 1904.

FC Viktoria Köln tim
PPPNN
Sportpark Höhenberg · 10.001
Köln
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Schulz | 12 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Schulz | 12 | 0 | 5,8 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Eisenhuth | 12 | 720 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() Tim Kloss | 12 | 720 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5,7 |
![]() M. Sponsel | 12 | 661 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5,5 |
![]() K. Jakob | 10 | 534 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() V. Boboy | 8 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,7 |
![]() C. Greger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() F. Albers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Eisenhuth | 12 | 0 | 5,8 |
![]() Tim Kloss | 12 | 1 | 5,7 |
![]() M. Sponsel | 12 | 0 | 5,5 |
![]() K. Jakob | 10 | 2 | 5,6 |
![]() V. Boboy | 8 | 0 | 3,7 |
![]() C. Greger | 0 | 0 | 0,0 |
![]() F. Albers | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Niklas Swider | 12 | 712 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() T. Duman | 12 | 604 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() L. Wolf | 11 | 547 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() N. Castelle | 12 | 543 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() P. Fallmann | 11 | 525 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() N. Jahn | 8 | 276 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,1 |
![]() E. Gueye | 4 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,6 |
![]() A. Prokopenko | 5 | 41 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Niklas Swider | 12 | 0 | 5,9 |
![]() T. Duman | 12 | 2 | 6,0 |
![]() L. Wolf | 11 | 2 | 6,7 |
![]() N. Castelle | 12 | 4 | 6,5 |
![]() P. Fallmann | 11 | 0 | 6,0 |
![]() N. Jahn | 8 | 0 | 4,1 |
![]() E. Gueye | 4 | 0 | 1,6 |
![]() A. Prokopenko | 5 | 0 | 4,2 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Otto | 12 | 677 | 4 | 3 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() N. Le Bret | 11 | 190 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Otto | 12 | 4 | 6,2 |
![]() N. Le Bret | 11 | 2 | 5,1 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Y. Tonye | 8 | 276 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() M. Pledl | 6 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() J. Sachse | 7 | 49 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() J. Amann | 4 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,7 |
![]() D. Wyciok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Y. Tonye | 8 | 1 | 6,4 |
![]() M. Pledl | 6 | 0 | 3,2 |
![]() J. Sachse | 7 | 0 | 4,3 |
![]() J. Amann | 4 | 0 | 2,7 |
![]() D. Wyciok | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima FC Viktoria Köln u takmičenju 3. Liga 2026: ključni igrači
Sastav tima FC Viktoria Köln za takmičenje 3. Liga ove sezone broji 23 igrača. Golmani: 1, odbrana: 7, vezni red: 8, napad: 2. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 22,8 godina. U sastavu su igrači iz 3 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača.
L. Wolf se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 6,7. A. Schulz ima najviše odbrana na golu (19).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici FC Viktoria Köln prognoze, a brojke sezone na stranici FC Viktoria Köln statistika.






















