Osnovan 2013.

Galway United tim
INIPI
Eamonn Deacy Park · 5.000
Galway
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Evan Watts | 21 | 1.822 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() Hugo Alberto Pires da Cunha | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Vincent Angelini | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Evan Watts | 21 | 0 | 7,0 |
![]() Hugo Alberto Pires da Cunha | 14 | 0 | 6,6 |
![]() Vincent Angelini | 1 | 0 | 1,1 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Gianfranco Facchineri | 32 | 2.760 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,6 |
![]() K. Brouder | 22 | 1.836 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() Connor Barratt | 27 | 1.825 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,3 |
![]() Arthur Parker | 12 | 946 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() A. O'Connor | 10 | 900 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() A. Kazeem | 16 | 682 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() J. Morahan | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Gianfranco Facchineri | 32 | 0 | 6,6 |
![]() K. Brouder | 22 | 1 | 6,7 |
![]() Connor Barratt | 27 | 0 | 6,3 |
![]() Arthur Parker | 12 | 0 | 6,9 |
![]() A. O'Connor | 10 | 0 | 6,8 |
![]() A. Kazeem | 16 | 0 | 6,6 |
![]() J. Morahan | 2 | 0 | 1,6 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Bolger | 34 | 2.788 | 4 | 2 | 8 | 0 | 6,9 |
![]() J. Keohane | 32 | 2.490 | 7 | 3 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() L. Devitt | 35 | 2.475 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6,7 |
![]() S. Walsh | 35 | 2.411 | 5 | 3 | 7 | 0 | 6,5 |
![]() E. McCarthy | 31 | 2.082 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() O. Williams | 30 | 1.782 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() K. Twardek | 29 | 1.699 | 8 | 6 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() M. Wolfe | 25 | 935 | 3 | 1 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() C. McCormack | 13 | 399 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() A. Piesold | 14 | 339 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() Junior Thiam | 7 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,8 |
![]() M. Bates | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Bolger | 34 | 4 | 6,9 |
![]() J. Keohane | 32 | 7 | 6,9 |
![]() L. Devitt | 35 | 1 | 6,7 |
![]() S. Walsh | 35 | 5 | 6,5 |
![]() E. McCarthy | 31 | 3 | 6,8 |
![]() O. Williams | 30 | 1 | 6,5 |
![]() K. Twardek | 29 | 8 | 6,7 |
![]() M. Wolfe | 25 | 3 | 6,7 |
![]() C. McCormack | 13 | 0 | 6,5 |
![]() A. Piesold | 14 | 1 | 5,7 |
![]() Junior Thiam | 7 | 0 | 2,8 |
![]() M. Bates | 0 | 0 | 0,0 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Hurley | 36 | 2.937 | 2 | 6 | 7 | 0 | 7,0 |
![]() F. Pierrot | 29 | 1.003 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() F. Lomboto | 26 | 840 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() D. Connolly | 10 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() N. Fleuriau Chateau | 3 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() C. Whittaker | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Hurley | 36 | 2 | 7,0 |
![]() F. Pierrot | 29 | 5 | 6,1 |
![]() F. Lomboto | 26 | 2 | 6,4 |
![]() D. Connolly | 10 | 0 | 4,9 |
![]() N. Fleuriau Chateau | 3 | 0 | 5,0 |
![]() C. Whittaker | 1 | 0 | 1,5 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Leigh Robert Kavanagh | 6 | 411 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() C. Gleeson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Leigh Robert Kavanagh | 6 | 0 | 6,7 |
![]() C. Gleeson | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Galway United u takmičenju Premier Division 2026: ključni igrači
Sastav tima Galway United za takmičenje Premier Division ove sezone broji 30 igrača. Golmani: 3, odbrana: 7, vezni red: 12, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,4 godina. U sastavu su igrači iz 7 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 13 različitih igrača, a predvodi ih K. Twardek (8).
Evan Watts ima najviše odbrana na golu (72). D. Hurley ima najviše minuta na terenu (2937).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Galway United prognoze, a brojke sezone na stranici Galway United statistika.





























