
Gnistan tim
INIII
Mustapekka Areena · 2.500
Helsinki
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Virtanen | 10 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Á. Craninx | 13 | 242 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Ramilson | 3 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() O. Lyberopoulos | 3 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() M. JuriÄka | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,8 |
![]() Niklas Lindström | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Virtanen | 10 | 0 | 6,7 |
![]() Á. Craninx | 13 | 0 | 6,9 |
![]() Ramilson | 3 | 0 | 7,3 |
![]() O. Lyberopoulos | 3 | 0 | 3,2 |
![]() M. JuriÄka | 3 | 0 | 0,8 |
![]() Niklas Lindström | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Obileye | 30 | 1.238 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() P. Gnanou | 30 | 1.164 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() Ruxi | 12 | 821 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Milovanov | 11 | 810 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,3 |
![]() J. Ojala | 13 | 291 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,5 |
![]() Marcelo Costa | 18 | 279 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() B. Dahlström | 4 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,6 |
![]() Noah Rossi | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Obileye | 30 | 1 | 6,2 |
![]() P. Gnanou | 30 | 1 | 6,6 |
![]() Ruxi | 12 | 1 | 6,5 |
![]() B. Milovanov | 11 | 1 | 6,3 |
![]() J. Ojala | 13 | 0 | 3,5 |
![]() Marcelo Costa | 18 | 0 | 6,5 |
![]() B. Dahlström | 4 | 0 | 0,6 |
![]() Noah Rossi | 1 | 0 | 0,7 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() G. Europaeus | 30 | 1.206 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() A. Jouhi | 29 | 1.037 | 2 | 0 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() E. Arko-Mensah | 25 | 1.022 | 0 | 2 | 6 | 1 | 6,4 |
![]() S. Eremenko | 27 | 928 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() J. Latonen | 31 | 884 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() S. Ylätupa | 26 | 651 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() M. Bjurstrøm | 6 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() V. Hänninen | 6 | 78 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4,8 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() G. Europaeus | 30 | 2 | 6,7 |
![]() A. Jouhi | 29 | 2 | 6,6 |
![]() E. Arko-Mensah | 25 | 0 | 6,4 |
![]() S. Eremenko | 27 | 1 | 5,6 |
![]() J. Latonen | 31 | 1 | 6,2 |
![]() S. Ylätupa | 26 | 0 | 6,5 |
![]() M. Bjurstrøm | 6 | 0 | 4,2 |
![]() V. Hänninen | 6 | 0 | 4,8 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Eremenko | 27 | 903 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() A. Atarah | 26 | 790 | 0 | 2 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() D. Pérez | 28 | 726 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() O. Hannula | 26 | 631 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,3 |
![]() A. Akinyemi | 22 | 488 | 5 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() J Selenge | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Eremenko | 27 | 2 | 6,8 |
![]() A. Atarah | 26 | 0 | 5,8 |
![]() D. Pérez | 28 | 1 | 6,6 |
![]() O. Hannula | 26 | 0 | 5,3 |
![]() A. Akinyemi | 22 | 5 | 7,1 |
![]() J Selenge | 2 | 0 | 2,1 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Ramilson Almeida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Ramilson Almeida | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Gnistan u takmičenju Veikkausliiga 2026: ključni igrači
Sastav tima Gnistan za takmičenje Veikkausliiga ove sezone broji 29 igrača. Golmani: 6, odbrana: 8, vezni red: 8, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,1 godina. U sastavu su igrači iz 12 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 11 različitih igrača, a predvodi ih A. Akinyemi (5).
A. Akinyemi se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,1. O. Virtanen ima najviše odbrana na golu (35).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Gnistan prognoze, a brojke sezone na stranici Gnistan statistika.




























