Osnovan 1906.

Guadalajara Chivas tim
PPPNN
Estadio AKRON · 46.609
Zapopan
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Rangel | 14 | 1.170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() Óscar Whalley | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,6 |
![]() Ángel Robinho Romero | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Rangel | 14 | 0 | 7,1 |
![]() Óscar Whalley | 1 | 0 | 1,6 |
![]() Ángel Robinho Romero | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Campillo | 14 | 1.017 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() D. Aguirre | 12 | 1.005 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() L. Romo | 11 | 874 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() L. Rey | 11 | 514 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() J. Castillo | 2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() M. Gómez | 4 | 110 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,0 |
![]() C. Hernandez | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,4 |
![]() Á. Chávez | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() M. Tapias | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Campillo | 14 | 0 | 6,8 |
![]() D. Aguirre | 12 | 0 | 7,0 |
![]() L. Romo | 11 | 0 | 7,2 |
![]() L. Rey | 11 | 0 | 6,9 |
![]() J. Castillo | 2 | 0 | 4,8 |
![]() M. Gómez | 4 | 0 | 5,0 |
![]() C. Hernandez | 1 | 0 | 2,4 |
![]() Á. Chávez | 1 | 0 | 6,4 |
![]() M. Tapias | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. González | 15 | 1.077 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() R. Ledezma | 14 | 774 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() O. Govea | 11 | 733 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6,9 |
![]() Santiago Sandoval | 12 | 719 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() B. González | 9 | 602 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() B. Gutiérrez | 12 | 586 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() H. Camberos | 9 | 418 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5,3 |
![]() J. Carrillo | 10 | 321 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() K. Castañeda | 11 | 273 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() L. Calderon | 4 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Hernández | 3 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() J. Pérez | 2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
![]() C. Inda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. González | 15 | 0 | 6,8 |
![]() R. Ledezma | 14 | 1 | 6,8 |
![]() O. Govea | 11 | 0 | 6,9 |
![]() Santiago Sandoval | 12 | 4 | 7,3 |
![]() B. González | 9 | 2 | 6,8 |
![]() B. Gutiérrez | 12 | 0 | 6,8 |
![]() H. Camberos | 9 | 0 | 5,3 |
![]() J. Carrillo | 10 | 1 | 6,1 |
![]() K. Castañeda | 11 | 0 | 6,7 |
![]() L. Calderon | 4 | 0 | 6,6 |
![]() J. Hernández | 3 | 0 | 5,0 |
![]() J. Pérez | 2 | 0 | 3,3 |
![]() C. Inda | 0 | 0 | 0,0 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Alvarado | 14 | 1.169 | 4 | 0 | 1 | 0 | 7,6 |
![]() R. Marín | 15 | 834 | 2 | 2 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() E. Álvarez | 14 | 528 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Á. Sepúlveda | 11 | 415 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5,9 |
![]() A. González | 3 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() S. Aguayo | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Alvarado | 14 | 4 | 7,6 |
![]() R. Marín | 15 | 2 | 6,5 |
![]() E. Álvarez | 14 | 1 | 6,9 |
![]() Á. Sepúlveda | 11 | 1 | 5,9 |
![]() A. González | 3 | 0 | 6,3 |
![]() S. Aguayo | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Guadalajara Chivas u takmičenju Liga MX 2026: ključni igrači
Sastav tima Guadalajara Chivas za takmičenje Liga MX ove sezone broji 31 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 13, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,2 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača. E. Álvarez predvodi tim po asistencijama (3).
R. Alvarado se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,6. J. Rangel ima najviše odbrana na golu (43).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Guadalajara Chivas prognoze, a brojke sezone na stranici Guadalajara Chivas statistika.






























