Osnovan 1904.

KV Mechelen tim
PPPPI
AFAS Stadion · 16.715
Malines
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Nacho Mirás | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() O. De Wolf | 1 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8,9 |
![]() Tijn Van Ingelgom | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Nacho Mirás | 8 | 0 | 7,0 |
![]() O. De Wolf | 1 | 0 | 8,9 |
![]() Tijn Van Ingelgom | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() José Marsà | 9 | 789 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() L. Marijnissen | 8 | 616 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Eerdhuijzen | 5 | 431 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() M. Decoene | 6 | 305 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() K. Corbanie | 3 | 247 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() M. Zekri | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() L. Hjelde | 1 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Adrían Eduardo Choco Cordova | 2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() G. Diouf | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() Lovro Golič | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() José Marsà | 9 | 0 | 6,7 |
![]() L. Marijnissen | 8 | 0 | 7,0 |
![]() M. Eerdhuijzen | 5 | 0 | 7,2 |
![]() M. Decoene | 6 | 0 | 6,6 |
![]() K. Corbanie | 3 | 0 | 6,9 |
![]() M. Zekri | 1 | 0 | 5,9 |
![]() L. Hjelde | 1 | 0 | 6,3 |
![]() Adrían Eduardo Choco Cordova | 2 | 0 | 6,8 |
![]() G. Diouf | 1 | 0 | 7,2 |
![]() Lovro Golič | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. van Brederode | 9 | 815 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() F. Hammar | 9 | 767 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() T. Koudou | 8 | 706 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() D. Praet | 9 | 619 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Marco Decherf | 5 | 270 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,6 |
![]() B. Bafdili | 5 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Salifou | 2 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() M. Kireev | 2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Ouahabi | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() M. Van Helden | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. van Brederode | 9 | 3 | 7,1 |
![]() F. Hammar | 9 | 0 | 6,9 |
![]() T. Koudou | 8 | 1 | 6,8 |
![]() D. Praet | 9 | 0 | 6,8 |
![]() Marco Decherf | 5 | 0 | 6,6 |
![]() B. Bafdili | 5 | 0 | 6,5 |
![]() D. Salifou | 2 | 0 | 6,3 |
![]() M. Kireev | 2 | 0 | 6,3 |
![]() A. Ouahabi | 0 | 0 | - |
![]() M. Van Helden | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Raman | 8 | 361 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() C. Van Meirvenne | 9 | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() M. Lohunanu-Mbasi | 8 | 335 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() S. Michez | 5 | 333 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Bouke Boersma | 5 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() K. Van Rafelghem | 3 | 184 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Shina Ayodele | 4 | 109 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() B. Antonio | 4 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() H. Özdemir | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() B. Raman | 8 | 1 | 6,6 |
![]() C. Van Meirvenne | 9 | 0 | 6,9 |
![]() M. Lohunanu-Mbasi | 8 | 0 | 6,6 |
![]() S. Michez | 5 | 2 | 7,1 |
![]() Bouke Boersma | 5 | 0 | 6,6 |
![]() K. Van Rafelghem | 3 | 0 | 6,5 |
![]() Shina Ayodele | 4 | 1 | 6,5 |
![]() B. Antonio | 4 | 0 | 6,7 |
![]() H. Özdemir | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima KV Mechelen u takmičenju Jupiler Pro League 2026: ključni igrači
Sastav tima KV Mechelen za takmičenje Jupiler Pro League ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 3, odbrana: 10, vezni red: 10, napad: 9. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 22,5 godina. U sastavu su igrači iz 15 zemalja.
M. van Brederode nosi napad: 3 od ukupno 8 golova tima.
M. Eerdhuijzen se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,2. Nacho Mirás ima najviše odbrana na golu (23).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici KV Mechelen prognoze, a brojke sezone na stranici KV Mechelen statistika.































