Osnovan 1897.

Mansfield Town tim
NIPPN
One Call Stadium · 9.186
Mansfield, Nottinghamshire
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Roberts | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() H. Lewis | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Roberts | 11 | 0 | 6,6 |
![]() H. Lewis | 2 | 0 | 7,5 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Oshilaja | 13 | 1.169 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() R. Sweeney | 13 | 1.112 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. Hewitt | 12 | 616 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() F. Blake-Tracy | 11 | 440 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5,9 |
![]() K. Knoyle | 7 | 328 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() J. Bowery | 4 | 315 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Bolton | 8 | 155 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() O. Dodgson | 4 | 140 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Oshilaja | 13 | 0 | 6,7 |
![]() R. Sweeney | 13 | 0 | 6,8 |
![]() E. Hewitt | 12 | 0 | 6,5 |
![]() F. Blake-Tracy | 11 | 0 | 5,9 |
![]() K. Knoyle | 7 | 0 | 5,1 |
![]() J. Bowery | 4 | 0 | 7,1 |
![]() L. Bolton | 8 | 0 | 6,5 |
![]() O. Dodgson | 4 | 0 | 4,1 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Reed | 13 | 1.047 | 2 | 0 | 4 | 0 | 7,0 |
![]() L. Thompson | 11 | 817 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() N. Moriah-Welsh | 13 | 730 | 3 | 2 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() J. Russell | 9 | 674 | 3 | 3 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() S. McLaughlin | 10 | 659 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Hendry | 12 | 519 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() L. Akins | 5 | 334 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() G. Maris | 9 | 295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() G. Abbott | 4 | 165 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() O. Taylor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Reed | 13 | 2 | 7,0 |
![]() L. Thompson | 11 | 0 | 6,4 |
![]() N. Moriah-Welsh | 13 | 3 | 6,9 |
![]() J. Russell | 9 | 3 | 7,2 |
![]() S. McLaughlin | 10 | 1 | 6,3 |
![]() R. Hendry | 12 | 0 | 6,8 |
![]() L. Akins | 5 | 1 | 6,8 |
![]() G. Maris | 9 | 0 | 6,5 |
![]() G. Abbott | 4 | 0 | 6,6 |
![]() O. Taylor | 0 | 0 | 0,0 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Smith | 12 | 982 | 6 | 2 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() R. Oates | 13 | 754 | 2 | 2 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() D. McGoldrick | 5 | 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() T. Roberts | 6 | 147 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Smith | 12 | 6 | 7,1 |
![]() R. Oates | 13 | 2 | 6,8 |
![]() D. McGoldrick | 5 | 0 | 6,7 |
![]() T. Roberts | 6 | 1 | 6,9 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Mansfield Town za takmičenje League One 2026 na jednom mestu
Sastav tima Mansfield Town za takmičenje League One ove sezone broji 24 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 10, napad: 4. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 29,0 godina. U sastavu su igrači iz 7 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača, a predvodi ih M. Smith (6). J. Russell predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima J. Russell ima najbolju prosečnu ocenu, 7,2. L. Roberts ima najviše odbrana na golu (26).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Mansfield Town prognoze, a brojke sezone na stranici Mansfield Town statistika.























