Osnovan 1990.

Mito Hollyhock tim
IIIII
K’s Denki Stadium · 12.000
Mito
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Nishikawa | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,2 |
![]() J. Słowik | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() S. Matsubara | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Nishikawa | 9 | 0 | 5,2 |
![]() J. Słowik | 4 | 0 | 5,1 |
![]() S. Matsubara | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Mase | 13 | 1.100 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6,3 |
![]() K. Itakura | 11 | 973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Kimoto | 12 | 928 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() S. Omori | 7 | 630 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() H. Yamamoto | 13 | 396 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() A. Kawazura | 6 | 290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Leonardo Hugo | 4 | 208 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() R. Ieizumi | 5 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() Y. Tamura | 4 | 199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() K. Okamoto | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() M. Fofana | 1 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Mase | 13 | 1 | 6,3 |
![]() K. Itakura | 11 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Kimoto | 12 | 2 | 6,3 |
![]() S. Omori | 7 | 0 | 6,6 |
![]() H. Yamamoto | 13 | 0 | 6,4 |
![]() A. Kawazura | 6 | 0 | 6,5 |
![]() Leonardo Hugo | 4 | 0 | 5,3 |
![]() R. Ieizumi | 5 | 0 | 4,4 |
![]() Y. Tamura | 4 | 0 | 6,2 |
![]() K. Okamoto | 1 | 0 | 6,2 |
![]() M. Fofana | 1 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Semba | 11 | 910 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6,7 |
![]() Y. Funabashi | 11 | 737 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() Y. Torikai | 9 | 627 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() K. Osaki | 8 | 561 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Watanabe | 8 | 558 | 5 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() C. Kato | 11 | 505 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() J. Okumura | 6 | 330 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() M. Nishihara | 3 | 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,6 |
![]() K. Yamazaki | 2 | 92 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() Shota Yamashita | 4 | 50 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() Y. Yamashita | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Semba | 11 | 0 | 6,7 |
![]() Y. Funabashi | 11 | 0 | 6,0 |
![]() Y. Torikai | 9 | 1 | 6,6 |
![]() K. Osaki | 8 | 0 | 6,3 |
![]() A. Watanabe | 8 | 5 | 7,1 |
![]() C. Kato | 11 | 2 | 6,6 |
![]() J. Okumura | 6 | 0 | 6,1 |
![]() M. Nishihara | 3 | 0 | 4,6 |
![]() K. Yamazaki | 2 | 0 | 6,2 |
![]() Shota Yamashita | 4 | 0 | 5,9 |
![]() Y. Yamashita | 1 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Taniguchi | 13 | 887 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() K. Uchino | 9 | 600 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() R. Nemoto | 9 | 297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,2 |
![]() K. Tada | 6 | 188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Patryck Ferreira | 5 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() Matheus Leiria | 2 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() K. Gokita | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Taniguchi | 13 | 0 | 6,5 |
![]() K. Uchino | 9 | 1 | 6,2 |
![]() R. Nemoto | 9 | 0 | 5,2 |
![]() K. Tada | 6 | 0 | 6,4 |
![]() Patryck Ferreira | 5 | 0 | 4,9 |
![]() Matheus Leiria | 2 | 0 | 6,6 |
![]() K. Gokita | 0 | 0 | - |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Fofana | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,0 |
![]() Y. Yamashita | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Fofana | 0 | 0 | 2,0 |
![]() Y. Yamashita | 0 | 0 | 3,1 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Mito Hollyhock za takmičenje J1 League 2027 na jednom mestu
Sastav tima Mito Hollyhock za takmičenje J1 League ove sezone broji 34 igrača. Golmani: 3, odbrana: 11, vezni red: 11, napad: 7. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,3 godina. U sastavu su igrači iz 3 zemlje.
A. Watanabe nosi napad: 5 od ukupno 12 golova tima.
Među standardnim igračima A. Watanabe ima najbolju prosečnu ocenu, 7,1. K. Nishikawa ima najviše odbrana na golu (33).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Mito Hollyhock prognoze, a brojke sezone na stranici Mito Hollyhock statistika.

































