Osnovan 1919.

Monaco tim
INPIP
Stade Louis-II · 18.523
Monaco
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Hrádecký | 8 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,6 |
![]() P. Köhn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Hrádecký | 8 | 0 | 7,6 |
![]() P. Köhn | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Sadibou Sané | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() Flávio Nazinho | 8 | 710 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() Vanderson | 8 | 666 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,3 |
![]() E. Dier | 6 | 540 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() J. Teze | 4 | 158 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() C. Mawissa Elebi | 3 | 78 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,8 |
![]() M. Salisu | 2 | 67 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,6 |
![]() T. Kehrer | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Sadibou Sané | 8 | 0 | 7,1 |
![]() Flávio Nazinho | 8 | 1 | 6,8 |
![]() Vanderson | 8 | 0 | 7,3 |
![]() E. Dier | 6 | 1 | 7,4 |
![]() J. Teze | 4 | 0 | 7,0 |
![]() C. Mawissa Elebi | 3 | 0 | 4,8 |
![]() M. Salisu | 2 | 0 | 3,6 |
![]() T. Kehrer | 1 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Camara | 8 | 720 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,4 |
![]() A. Golovin | 8 | 708 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() D. Zakaria | 8 | 598 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() S. Idumbo-Muzambo | 5 | 357 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() M. Coulibaly | 4 | 256 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() E. Diop | 5 | 248 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() T. Minamino | 2 | 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() A. Soubeir | 4 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() S. Benzahra | 2 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Pape Cabral | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() I. Touré | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Camara | 8 | 0 | 7,4 |
![]() A. Golovin | 8 | 0 | 6,9 |
![]() D. Zakaria | 8 | 0 | 6,8 |
![]() S. Idumbo-Muzambo | 5 | 1 | 7,2 |
![]() M. Coulibaly | 4 | 0 | 6,5 |
![]() E. Diop | 5 | 2 | 6,9 |
![]() T. Minamino | 2 | 0 | 4,3 |
![]() A. Soubeir | 4 | 0 | 6,6 |
![]() S. Benzahra | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Pape Cabral | 1 | 0 | 7,2 |
![]() I. Touré | 1 | 0 | 3,3 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Paris Josua Brunner | 6 | 480 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() M. Abline | 8 | 454 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() M. Detourbet | 6 | 213 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() F. Balogun | 5 | 116 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() Ansu Fati | 3 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() M. Biereth | 3 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() O. Konate | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Paris Josua Brunner | 6 | 4 | 7,3 |
![]() M. Abline | 8 | 1 | 6,7 |
![]() M. Detourbet | 6 | 0 | 6,6 |
![]() F. Balogun | 5 | 1 | 5,3 |
![]() Ansu Fati | 3 | 0 | 6,2 |
![]() M. Biereth | 3 | 0 | 6,7 |
![]() O. Konate | 1 | 0 | 6,5 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Monaco u takmičenju Ligue 1 2026: ključni igrači
Sastav tima Monaco za takmičenje Ligue 1 ove sezone broji 28 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 11, napad: 7. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,3 godina. U sastavu su igrači iz 16 zemalja.
Paris Josua Brunner nosi napad: 4 od ukupno 11 golova tima. A. Golovin predvodi tim po asistencijama (3).
L. Hrádecký se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,6. L. Hrádecký ima najviše odbrana na golu (24).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Monaco prognoze, a brojke sezone na stranici Monaco statistika.



























