Osnovan 1912.

NK Slaven Belupo tim
IIPIP
Gradski Stadion · 4.448
Koprivnica
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Sentić | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() I. Čović | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,0 |
![]() M. Pavli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Teo Kolar | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Sentić | 9 | 0 | 6,7 |
![]() I. Čović | 3 | 0 | 4,0 |
![]() M. Pavli | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Teo Kolar | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Kovačić | 12 | 1.036 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() F. Krušelj | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() I. Urata | 6 | 524 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() I. Cvetko | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
![]() J. Mersinaj | 6 | 424 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() K. Išasegi | 6 | 350 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() T. Božić | 6 | 302 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() A. Jakir | 2 | 135 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() F. Kutlesa | 2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5,0 |
![]() M. PetroviÄ | 1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() V. Međimorec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. Bilobrk | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() P. Balen | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Kovačić | 12 | 1 | 6,7 |
![]() F. Krušelj | 9 | 0 | 6,4 |
![]() I. Urata | 6 | 0 | 6,2 |
![]() I. Cvetko | 5 | 0 | 4,7 |
![]() J. Mersinaj | 6 | 2 | 6,6 |
![]() K. Išasegi | 6 | 0 | 6,5 |
![]() T. Božić | 6 | 0 | 6,9 |
![]() A. Jakir | 2 | 0 | 7,0 |
![]() F. Kutlesa | 2 | 0 | 5,0 |
![]() M. PetroviÄ | 1 | 0 | 6,6 |
![]() V. Međimorec | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. Bilobrk | 0 | 0 | - |
![]() P. Balen | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Mitrović | 12 | 1.022 | 2 | 2 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() A. Adeshina | 12 | 819 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() L. Banovec | 10 | 722 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() L. Crepulja | 10 | 641 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() L. Bošnjak | 11 | 509 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() D. Bosak | 9 | 424 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() F. Mažar | 5 | 388 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() A. Jónsson | 5 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() M. Caimacov | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Lovro Loncaric | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Geci | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() J. Essomba | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Mitrović | 12 | 2 | 7,0 |
![]() A. Adeshina | 12 | 0 | 6,5 |
![]() L. Banovec | 10 | 2 | 6,7 |
![]() L. Crepulja | 10 | 0 | 6,8 |
![]() L. Bošnjak | 11 | 0 | 5,9 |
![]() D. Bosak | 9 | 0 | 5,8 |
![]() F. Mažar | 5 | 0 | 6,8 |
![]() A. Jónsson | 5 | 0 | 4,3 |
![]() M. Caimacov | 2 | 0 | 6,3 |
![]() Lovro Loncaric | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Geci | 0 | 0 | - |
![]() J. Essomba | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() I. Nestorovski | 11 | 823 | 7 | 2 | 2 | 1 | 7,3 |
![]() M. Dabro | 9 | 560 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() A. Grgić | 6 | 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Losika Ratshukudu | 4 | 118 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4,9 |
![]() L. Loncar | 2 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() L. Zahora | 2 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
![]() V. Papac | 2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,0 |
![]() P. Marić | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() I. Nestorovski | 11 | 7 | 7,3 |
![]() M. Dabro | 9 | 0 | 6,8 |
![]() A. Grgić | 6 | 0 | 7,0 |
![]() Losika Ratshukudu | 4 | 0 | 4,9 |
![]() L. Loncar | 2 | 0 | 6,2 |
![]() L. Zahora | 2 | 0 | 2,2 |
![]() V. Papac | 2 | 0 | 3,0 |
![]() P. Marić | 1 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima NK Slaven Belupo u takmičenju HNL 2026: ključni igrači
Sastav tima NK Slaven Belupo za takmičenje HNL ove sezone broji 37 igrača. Golmani: 4, odbrana: 13, vezni red: 12, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,2 godina. U sastavu su igrači iz 8 zemalja.
I. Nestorovski nosi napad: 7 od ukupno 14 golova tima. M. Dabro predvodi tim po asistencijama (3).
I. Nestorovski se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,3. K. Sentić ima najviše odbrana na golu (26).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici NK Slaven Belupo prognoze, a brojke sezone na stranici NK Slaven Belupo statistika.




































