Osnovan 1932.

NK Varazdin tim
NNIIP
Stadion Anđelko Herjavec · 10.800
Varaždin
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Silić | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,5 |
![]() R. McCrorie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() O. Zelenika | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Rino Grubišić | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Silić | 12 | 0 | 7,5 |
![]() R. McCrorie | 0 | 0 | 0,0 |
![]() O. Zelenika | 0 | 0 | - |
![]() Rino Grubišić | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Tepšić | 12 | 963 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7,2 |
![]() M. Mladenovski | 11 | 939 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,4 |
![]() F. Maglica | 10 | 863 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() G. Sikošek | 11 | 829 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() E. Duraković | 5 | 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() L. Posinkovic | 5 | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() P. Bočkaj | 3 | 179 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() L. Škaričić | 7 | 170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() R. Punčec | 3 | 152 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() Sven Lesjak | 4 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Barać | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() N. Tepšić | 12 | 0 | 7,2 |
![]() M. Mladenovski | 11 | 2 | 7,4 |
![]() F. Maglica | 10 | 0 | 7,0 |
![]() G. Sikošek | 11 | 0 | 6,7 |
![]() E. Duraković | 5 | 0 | 7,0 |
![]() L. Posinkovic | 5 | 0 | 6,4 |
![]() P. Bočkaj | 3 | 0 | 5,4 |
![]() L. Škaričić | 7 | 0 | 5,8 |
![]() R. Punčec | 3 | 0 | 5,0 |
![]() Sven Lesjak | 4 | 0 | 6,5 |
![]() M. Barać | 1 | 0 | 3,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Mamić | 12 | 1.044 | 5 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() I. Canjuga | 12 | 1.034 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7,3 |
![]() A. Latković | 12 | 935 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() Iuri Tavares | 11 | 832 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() M. Marina | 9 | 692 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() T. Duvnjak | 12 | 422 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() I. Posavec | 5 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() D. Puclin | 5 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() L. Lukanić | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Ilinković | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Mamić | 12 | 5 | 7,1 |
![]() I. Canjuga | 12 | 3 | 7,3 |
![]() A. Latković | 12 | 2 | 6,8 |
![]() Iuri Tavares | 11 | 1 | 6,8 |
![]() M. Marina | 9 | 0 | 6,1 |
![]() T. Duvnjak | 12 | 0 | 6,7 |
![]() I. Posavec | 5 | 0 | 5,5 |
![]() D. Puclin | 5 | 0 | 6,5 |
![]() L. Lukanić | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Ilinković | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() I. Mamut | 5 | 404 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() S. Jurić | 5 | 203 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5,3 |
![]() M. Vuk | 7 | 199 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() E. Uchegbu | 7 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() V. Akrap | 3 | 69 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() Paizinho | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() I. Mamut | 5 | 2 | 7,2 |
![]() S. Jurić | 5 | 0 | 5,3 |
![]() M. Vuk | 7 | 0 | 6,7 |
![]() E. Uchegbu | 7 | 0 | 5,8 |
![]() V. Akrap | 3 | 1 | 5,0 |
![]() Paizinho | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima NK Varazdin za takmičenje HNL 2026 na jednom mestu
Sastav tima NK Varazdin za takmičenje HNL ove sezone broji 31 igrača. Golmani: 4, odbrana: 11, vezni red: 10, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,0 godina. U sastavu su igrači iz 8 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 7 različitih igrača, a predvodi ih L. Mamić (5).
Među standardnim igračima J. Silić ima najbolju prosečnu ocenu, 7,5. J. Silić ima najviše odbrana na golu (43).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici NK Varazdin prognoze, a brojke sezone na stranici NK Varazdin statistika.






























