Osnovan 1902.

Norwich tim
PPPII
Carrow Road · 27.606
Norwich, Norfolk
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() V. Kovačević | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() D. Grimshaw | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() C. Ansen | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() V. Kovačević | 9 | 0 | 5,3 |
![]() D. Grimshaw | 5 | 0 | 6,9 |
![]() C. Ansen | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Ruairi McConville | 13 | 1.100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() J. Córdoba | 12 | 1.054 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,0 |
![]() B. Chrisene | 12 | 978 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() J. Stacey | 12 | 955 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() H. Darling | 6 | 371 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() K. Fisher | 6 | 305 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() D. Yongwa | 6 | 301 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() L. Mahovo | 3 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Bruno Alves | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Ruairi McConville | 13 | 1 | 6,9 |
![]() J. Córdoba | 12 | 0 | 6,0 |
![]() B. Chrisene | 12 | 1 | 6,2 |
![]() J. Stacey | 12 | 1 | 6,8 |
![]() H. Darling | 6 | 0 | 5,6 |
![]() K. Fisher | 6 | 0 | 6,3 |
![]() D. Yongwa | 6 | 1 | 6,7 |
![]() L. Mahovo | 3 | 0 | 6,4 |
![]() Bruno Alves | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Brooks | 14 | 1.007 | 2 | 2 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() P. Mattsson | 12 | 966 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() K. McLean | 9 | 755 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Jacob Wright | 13 | 676 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() A. Ben Slimane | 10 | 450 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() P. Maghoma | 9 | 442 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() S. Field | 7 | 317 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() M. Topić | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Brooks | 14 | 2 | 6,6 |
![]() P. Mattsson | 12 | 0 | 6,8 |
![]() K. McLean | 9 | 0 | 7,1 |
![]() Jacob Wright | 13 | 2 | 6,9 |
![]() A. Ben Slimane | 10 | 0 | 5,8 |
![]() P. Maghoma | 9 | 3 | 7,3 |
![]() S. Field | 7 | 0 | 6,8 |
![]() M. Topić | 0 | 0 | 0,0 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Schwartau | 12 | 708 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() A. Musaba | 12 | 592 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() M. Kvistgaarden | 11 | 524 | 3 | 4 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() M. Touré | 7 | 456 | 5 | 0 | 1 | 0 | 7,4 |
![]() J. Makama | 9 | 323 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() P. Diallo | 6 | 160 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Crnac | 6 | 99 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,6 |
![]() E. Mundle-Smith | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Schwartau | 12 | 1 | 6,6 |
![]() A. Musaba | 12 | 3 | 7,1 |
![]() M. Kvistgaarden | 11 | 3 | 6,7 |
![]() M. Touré | 7 | 5 | 7,4 |
![]() J. Makama | 9 | 2 | 6,9 |
![]() P. Diallo | 6 | 1 | 7,0 |
![]() A. Crnac | 6 | 0 | 5,6 |
![]() E. Mundle-Smith | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Norwich za takmičenje Championship 2026 na jednom mestu
Sastav tima Norwich za takmičenje Championship ove sezone broji 28 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 8, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,6 godina. U sastavu su igrači iz 14 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 13 različitih igrača, a predvodi ih M. Touré (5). M. Kvistgaarden predvodi tim po asistencijama (4).
Među standardnim igračima M. Touré ima najbolju prosečnu ocenu, 7,4. V. Kovačević ima najviše odbrana na golu (22).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Norwich prognoze, a brojke sezone na stranici Norwich statistika.



























