Osnovan 1862.

Notts County tim
PNPIP
Meadow Lane · 19.588
Nottingham, Nottinghamshire
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Belshaw | 11 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() H. Griffiths | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Belshaw | 11 | 0 | 6,2 |
![]() H. Griffiths | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Bedeau | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() L. Ness | 12 | 1.035 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() J. Gibbons | 11 | 1.001 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() N. Tsaroulla | 12 | 929 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() D. Lipsiuc | 10 | 560 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() R. McDonald | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() I. Samuels-Smith | 8 | 439 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() M. Baker | 2 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Bedeau | 12 | 0 | 6,4 |
![]() L. Ness | 12 | 0 | 6,7 |
![]() J. Gibbons | 11 | 0 | 6,1 |
![]() N. Tsaroulla | 12 | 0 | 6,6 |
![]() D. Lipsiuc | 10 | 1 | 6,0 |
![]() R. McDonald | 5 | 0 | 6,6 |
![]() I. Samuels-Smith | 8 | 0 | 6,9 |
![]() M. Baker | 2 | 0 | 6,6 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Finneran | 10 | 811 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() O. Cooper | 8 | 641 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() J. Evans | 10 | 532 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() C. Grant | 12 | 468 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() S. Robertson | 6 | 360 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() H. Mustapha | 8 | 347 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() M. Sanders | 5 | 146 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() M. Palmer | 3 | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() D. Campbell | 1 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() Maziar Kouhyar | 3 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() R. Longelo-Mbule | 2 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() K. Muir | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Finneran | 10 | 1 | 6,9 |
![]() O. Cooper | 8 | 3 | 7,2 |
![]() J. Evans | 10 | 0 | 5,8 |
![]() C. Grant | 12 | 1 | 6,7 |
![]() S. Robertson | 6 | 1 | 7,1 |
![]() H. Mustapha | 8 | 0 | 5,9 |
![]() M. Sanders | 5 | 0 | 6,2 |
![]() M. Palmer | 3 | 0 | 6,6 |
![]() D. Campbell | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Maziar Kouhyar | 3 | 0 | 5,0 |
![]() R. Longelo-Mbule | 2 | 0 | 6,8 |
![]() K. Muir | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Roberts | 11 | 617 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() L. Smyth | 11 | 616 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() D. Kanu | 9 | 524 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() L. Ndlovu | 5 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() E. Acquah | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Roberts | 11 | 2 | 6,5 |
![]() L. Smyth | 11 | 2 | 6,5 |
![]() D. Kanu | 9 | 2 | 6,7 |
![]() L. Ndlovu | 5 | 0 | 6,5 |
![]() E. Acquah | 1 | 0 | 6,3 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Notts County za takmičenje League One 2026 na jednom mestu
Sastav tima Notts County za takmičenje League One ove sezone broji 27 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 12, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,0 godina. U sastavu su igrači iz 9 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača, a predvodi ih O. Cooper (3). N. Tsaroulla predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima O. Cooper ima najbolju prosečnu ocenu, 7,2. J. Belshaw ima najviše odbrana na golu (18).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Notts County prognoze, a brojke sezone na stranici Notts County statistika.


























