Osnovan 1955.

O'Higgins tim
PNIP
Estadio El Teniente · 14.450
Rancagua
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Carabalí | 24 | 2.070 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() J. Peña | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,6 |
![]() D. Carreño | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Carabalí | 24 | 0 | 6,8 |
![]() J. Peña | 2 | 0 | 2,6 |
![]() D. Carreño | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Felipe Andrés Faúndez González | 21 | 1.714 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() N. Garrido | 19 | 1.486 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() A. Robledo | 18 | 1.474 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() L. Pavez | 20 | 1.324 | 2 | 0 | 8 | 0 | 6,8 |
![]() M. Brizuela | 15 | 1.164 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,3 |
![]() L. Díaz | 14 | 924 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() C. Morales | 9 | 402 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() B. Rojas | 6 | 303 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Movillo | 4 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Felipe Andrés Faúndez González | 21 | 0 | 6,9 |
![]() N. Garrido | 19 | 1 | 6,9 |
![]() A. Robledo | 18 | 0 | 6,6 |
![]() L. Pavez | 20 | 2 | 6,8 |
![]() M. Brizuela | 15 | 1 | 6,3 |
![]() L. Díaz | 14 | 0 | 6,7 |
![]() C. Morales | 9 | 1 | 5,8 |
![]() B. Rojas | 6 | 0 | 6,8 |
![]() J. Movillo | 4 | 0 | 5,6 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Ogaz | 22 | 1.836 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,9 |
![]() J. Leiva | 20 | 1.447 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6,8 |
![]() F. González | 15 | 1.063 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7,5 |
![]() B. Rabello | 14 | 843 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() M. Sarrafiore | 13 | 723 | 2 | 1 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() M. Maturana | 16 | 525 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() T. Avilés | 9 | 441 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() I. Schor | 8 | 428 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() B. Schamine | 10 | 284 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Toloza | 7 | 228 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() G. Pinto | 5 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() B. Leiva | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
![]() J. Muñoz | 4 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() B. Perez | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Ogaz | 22 | 1 | 6,9 |
![]() J. Leiva | 20 | 0 | 6,8 |
![]() F. González | 15 | 5 | 7,5 |
![]() B. Rabello | 14 | 1 | 6,8 |
![]() M. Sarrafiore | 13 | 2 | 6,9 |
![]() M. Maturana | 16 | 1 | 5,8 |
![]() T. Avilés | 9 | 0 | 6,7 |
![]() I. Schor | 8 | 0 | 6,4 |
![]() B. Schamine | 10 | 0 | 6,6 |
![]() S. Toloza | 7 | 0 | 5,8 |
![]() G. Pinto | 5 | 0 | 5,5 |
![]() B. Leiva | 2 | 0 | 2,2 |
![]() J. Muñoz | 4 | 0 | 6,6 |
![]() B. Perez | 0 | 0 | 6,6 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Castillo | 24 | 1.619 | 9 | 0 | 5 | 1 | 6,8 |
![]() B. Yáñez | 23 | 1.355 | 2 | 4 | 0 | 1 | 6,6 |
![]() T. Vecino | 20 | 772 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() W. Bou | 8 | 588 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() J. Tapia | 15 | 460 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() R. Godoy | 9 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() E. Moreira | 6 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() E. Calderón | 2 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Castillo | 24 | 9 | 6,8 |
![]() B. Yáñez | 23 | 2 | 6,6 |
![]() T. Vecino | 20 | 4 | 6,5 |
![]() W. Bou | 8 | 0 | 6,6 |
![]() J. Tapia | 15 | 0 | 6,2 |
![]() R. Godoy | 9 | 0 | 6,5 |
![]() E. Moreira | 6 | 0 | 6,4 |
![]() E. Calderón | 2 | 0 | 6,3 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima O'Higgins za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima O'Higgins za takmičenje Primera División ove sezone broji 34 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 14, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,9 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 12 različitih igrača, a predvodi ih A. Castillo (9).
Među standardnim igračima F. González ima najbolju prosečnu ocenu, 7,5. O. Carabalí ima najviše odbrana na golu (62).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici O'Higgins prognoze, a brojke sezone na stranici O'Higgins statistika.

































