Osnovan 1920.

Palestino tim
INNPI
Estadio Municipal de La Cisterna · 12.000
Santiago de Chile
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Pérez | 26 | 2.250 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() S. Salas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Renato Canto | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Pérez | 26 | 0 | 6,7 |
![]() S. Salas | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Renato Canto | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() V. Espinoza | 23 | 1.924 | 1 | 1 | 6 | 0 | 6,8 |
![]() D. Zúñiga | 21 | 1.794 | 1 | 3 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() E. Roco | 18 | 1.472 | 2 | 1 | 5 | 0 | 7,1 |
![]() I. Gargues | 17 | 1.307 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() J. León | 15 | 774 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() F. Meza | 9 | 616 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() J. Bizama | 13 | 536 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() A. Ceza | 6 | 216 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,2 |
![]() G. Ruz | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() V. Espinoza | 23 | 1 | 6,8 |
![]() D. Zúñiga | 21 | 1 | 6,7 |
![]() E. Roco | 18 | 2 | 7,1 |
![]() I. Gargues | 17 | 1 | 6,8 |
![]() J. León | 15 | 1 | 6,5 |
![]() F. Meza | 9 | 0 | 6,9 |
![]() J. Bizama | 13 | 0 | 6,1 |
![]() A. Ceza | 6 | 0 | 4,2 |
![]() G. Ruz | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Gallegos | 25 | 2.128 | 3 | 2 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() F. Montes | 22 | 988 | 3 | 1 | 6 | 0 | 6,5 |
![]() N. Meza | 19 | 940 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() J. Fernández | 13 | 707 | 1 | 3 | 4 | 0 | 7,0 |
![]() D. Glaby | 8 | 656 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() J. Abrigo | 11 | 523 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() M. Eggel | 8 | 488 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() M. Araya | 13 | 441 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Gallegos | 25 | 3 | 7,0 |
![]() F. Montes | 22 | 3 | 6,5 |
![]() N. Meza | 19 | 0 | 5,7 |
![]() J. Fernández | 13 | 1 | 7,0 |
![]() D. Glaby | 8 | 0 | 6,8 |
![]() J. Abrigo | 11 | 1 | 6,9 |
![]() M. Eggel | 8 | 1 | 6,7 |
![]() M. Araya | 13 | 1 | 6,0 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Munder | 22 | 1.688 | 3 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() R. Fernández | 20 | 1.149 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() N. Da Silva | 17 | 1.135 | 8 | 2 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() B. Carrasco | 23 | 1.123 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() G. Tapia | 21 | 904 | 5 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() J. Benítez | 16 | 498 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() I. Alegria | 10 | 320 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() D. Salgado | 8 | 178 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() A. Gomez | 5 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Munder | 22 | 3 | 6,6 |
![]() R. Fernández | 20 | 3 | 6,7 |
![]() N. Da Silva | 17 | 8 | 6,9 |
![]() B. Carrasco | 23 | 1 | 6,5 |
![]() G. Tapia | 21 | 5 | 6,7 |
![]() J. Benítez | 16 | 0 | 6,6 |
![]() I. Alegria | 10 | 1 | 6,0 |
![]() D. Salgado | 8 | 0 | 6,5 |
![]() A. Gomez | 5 | 0 | 6,3 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Palestino za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima Palestino za takmičenje Primera División ove sezone broji 29 igrača. Golmani: 3, odbrana: 9, vezni red: 8, napad: 9. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 27,2 godina. U sastavu su igrači iz 3 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 17 različitih igrača, a predvodi ih N. Da Silva (8).
Među standardnim igračima E. Roco ima najbolju prosečnu ocenu, 7,1. S. Pérez ima najviše odbrana na golu (69).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Palestino prognoze, a brojke sezone na stranici Palestino statistika.




























