Osnovan 1876.

Port Vale tim
PPINP
Vale Park · 19.052
Stoke-on-Trent, Staffordshire
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Smith | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() M. Maroši | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Terry | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() K. Moseley | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Smith | 6 | 0 | 4,3 |
![]() M. Maroši | 6 | 0 | 7,0 |
![]() M. Terry | 0 | 0 | - |
![]() K. Moseley | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Lawrence-Gabriel | 12 | 1.055 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() C. Hall | 11 | 848 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() C. Humphreys | 10 | 820 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() L. Montsma | 6 | 467 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() J. Moon | 6 | 467 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() K. John | 7 | 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() L. Gordon | 5 | 361 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() A. McGowan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Lawrence-Gabriel | 12 | 1 | 6,8 |
![]() C. Hall | 11 | 0 | 6,7 |
![]() C. Humphreys | 10 | 0 | 6,6 |
![]() L. Montsma | 6 | 0 | 5,6 |
![]() J. Moon | 6 | 0 | 6,6 |
![]() K. John | 7 | 0 | 6,7 |
![]() L. Gordon | 5 | 0 | 6,6 |
![]() A. McGowan | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Dempsey | 12 | 989 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() J. Headley | 11 | 724 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() B. Garrity | 9 | 668 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() G. Hall | 11 | 620 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() G. Byers | 9 | 519 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() R. Walters | 10 | 464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Craig | 2 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() R. Croasdale | 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Dempsey | 12 | 1 | 6,9 |
![]() J. Headley | 11 | 0 | 6,6 |
![]() B. Garrity | 9 | 0 | 6,5 |
![]() G. Hall | 11 | 0 | 6,4 |
![]() G. Byers | 9 | 3 | 6,9 |
![]() R. Walters | 10 | 0 | 6,5 |
![]() M. Craig | 2 | 0 | 6,7 |
![]() R. Croasdale | 1 | 0 | 6,7 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Lynch | 12 | 728 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() O. Hernández | 12 | 590 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() M. Watters | 6 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Waine | 7 | 293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() K. Figueroa | 5 | 196 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() M. Faal | 2 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() T. Simpson | 4 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() M. Asamoah | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Lynch | 12 | 1 | 6,3 |
![]() O. Hernández | 12 | 2 | 7,0 |
![]() M. Watters | 6 | 0 | 6,5 |
![]() B. Waine | 7 | 0 | 6,3 |
![]() K. Figueroa | 5 | 2 | 6,9 |
![]() M. Faal | 2 | 0 | 6,2 |
![]() T. Simpson | 4 | 0 | 6,3 |
![]() M. Asamoah | 3 | 0 | 4,9 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Port Vale za takmičenje League Two 2026 na jednom mestu
Sastav tima Port Vale za takmičenje League Two ove sezone broji 28 igrača. Golmani: 4, odbrana: 8, vezni red: 8, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,5 godina. U sastavu su igrači iz 10 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 6 različitih igrača, a predvodi ih G. Byers (3).
Među standardnim igračima O. Hernández ima najbolju prosečnu ocenu, 7,0. M. Maroši ima najviše odbrana na golu (16).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Port Vale prognoze, a brojke sezone na stranici Port Vale statistika.



























