Osnovan 1907.

Rochdale tim
IIINI
Crown Oil Arena · 10.249
Rochdale, Greater Manchester
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Nils Ramming | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Sam William John Waller | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,8 |
![]() J. Spaven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Nils Ramming | 9 | 0 | 6,8 |
![]() Sam William John Waller | 5 | 0 | 4,8 |
![]() J. Spaven | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Kaiden Wilson | 14 | 1.149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() C. Tasker | 10 | 853 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() A. Flint | 9 | 810 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() O. Adebayo-Rowling | 9 | 601 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,4 |
![]() S. Sherring | 7 | 508 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,0 |
![]() D. Moss | 6 | 508 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() E. Ebanks-Landell | 4 | 292 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() S. Beckwith | 4 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() B. Bilongo | 1 | 66 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,2 |
![]() L. Maguire | 2 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() T. Bradley | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Kaiden Wilson | 14 | 0 | 6,4 |
![]() C. Tasker | 10 | 2 | 6,6 |
![]() A. Flint | 9 | 2 | 6,9 |
![]() O. Adebayo-Rowling | 9 | 0 | 6,4 |
![]() S. Sherring | 7 | 0 | 5,0 |
![]() D. Moss | 6 | 1 | 7,1 |
![]() E. Ebanks-Landell | 4 | 1 | 7,0 |
![]() S. Beckwith | 4 | 0 | 5,1 |
![]() B. Bilongo | 1 | 0 | 5,2 |
![]() L. Maguire | 2 | 0 | 6,9 |
![]() T. Bradley | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Brown | 14 | 1.202 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() H. Gilmour | 14 | 1.071 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() B. Adeeko | 14 | 1.017 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Kane Taylor | 10 | 697 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() G. Middleton | 10 | 696 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() E. Francis | 13 | 629 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() L. Hannant | 10 | 482 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5,2 |
![]() R. East | 3 | 240 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() J. Smith | 7 | 192 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() D. Rodney | 2 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Leonard | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Brown | 14 | 4 | 6,8 |
![]() H. Gilmour | 14 | 0 | 6,5 |
![]() B. Adeeko | 14 | 1 | 6,5 |
![]() Kane Taylor | 10 | 0 | 6,4 |
![]() G. Middleton | 10 | 0 | 6,7 |
![]() E. Francis | 13 | 0 | 6,5 |
![]() L. Hannant | 10 | 1 | 5,2 |
![]() R. East | 3 | 0 | 6,8 |
![]() J. Smith | 7 | 1 | 6,6 |
![]() D. Rodney | 2 | 0 | 6,3 |
![]() R. Leonard | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. Dieseruvwe | 11 | 515 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() C. Hayes | 7 | 365 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,1 |
![]() Z. Silcott-Duberry | 8 | 309 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,7 |
![]() I. Henderson | 6 | 104 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() J. Paterson | 2 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() E. Dieseruvwe | 11 | 0 | 6,4 |
![]() C. Hayes | 7 | 1 | 6,1 |
![]() Z. Silcott-Duberry | 8 | 0 | 5,7 |
![]() I. Henderson | 6 | 2 | 7,0 |
![]() J. Paterson | 2 | 0 | 6,5 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Rochdale za takmičenje League Two 2026 na jednom mestu
Sastav tima Rochdale za takmičenje League Two ove sezone broji 30 igrača. Golmani: 3, odbrana: 11, vezni red: 11, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,1 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 10 različitih igrača, a predvodi ih D. Brown (4). G. Middleton predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima A. Flint ima najbolju prosečnu ocenu, 6,9. Nils Ramming ima najviše odbrana na golu (26).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Rochdale prognoze, a brojke sezone na stranici Rochdale statistika.





























