Osnovan 1907.

Rot-Weiß Essen tim
PIPIP
Stadion an der Hafenstraße · 20.650
Essen
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Golz | 12 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
![]() F. Wienand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Golz | 12 | 0 | 3,3 |
![]() F. Wienand | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Ríos Alonso | 8 | 450 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3,5 |
![]() Ben Vincent Hüning | 12 | 450 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,0 |
![]() F. Bouebari | 11 | 433 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2,5 |
![]() J. Hofmann | 10 | 324 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3,8 |
![]() M. Kostka | 9 | 230 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3,2 |
![]() E. Çelebi | 5 | 196 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() M. Geschwill | 4 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() L. Bazzoli | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,2 |
![]() J. Gnagnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Ríos Alonso | 8 | 1 | 3,5 |
![]() Ben Vincent Hüning | 12 | 0 | 4,0 |
![]() F. Bouebari | 11 | 0 | 2,5 |
![]() J. Hofmann | 10 | 0 | 3,8 |
![]() M. Kostka | 9 | 0 | 3,2 |
![]() E. Çelebi | 5 | 0 | 2,5 |
![]() M. Geschwill | 4 | 0 | 6,7 |
![]() L. Bazzoli | 5 | 0 | 1,2 |
![]() J. Gnagnon | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Sietan | 12 | 540 | 0 | 1 | 4 | 0 | 3,3 |
![]() Noah Pesch | 12 | 383 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() S. Telalović | 10 | 357 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3,3 |
![]() M. Obuz | 10 | 264 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,5 |
![]() R. Reisig | 8 | 172 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,6 |
![]() Tony Menzel | 4 | 75 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,9 |
![]() N. Bätzner | 6 | 74 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Sietan | 12 | 0 | 3,3 |
![]() Noah Pesch | 12 | 0 | 4,4 |
![]() S. Telalović | 10 | 1 | 3,3 |
![]() M. Obuz | 10 | 0 | 3,5 |
![]() R. Reisig | 8 | 0 | 3,6 |
![]() Tony Menzel | 4 | 1 | 7,9 |
![]() N. Bätzner | 6 | 0 | 4,3 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Janssen | 12 | 397 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4,4 |
![]() D. Abiama | 12 | 390 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,6 |
![]() L. Brumme | 11 | 309 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4,6 |
![]() J. PotoÄnik | 10 | 139 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,2 |
![]() Aiman Dardari | 7 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Janssen | 12 | 2 | 4,4 |
![]() D. Abiama | 12 | 1 | 4,6 |
![]() L. Brumme | 11 | 1 | 4,6 |
![]() J. PotoÄnik | 10 | 1 | 4,2 |
![]() Aiman Dardari | 7 | 0 | 4,4 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Rot-Weiß Essen za takmičenje 3. Liga 2026 na jednom mestu
Sastav tima Rot-Weiß Essen za takmičenje 3. Liga ove sezone broji 23 igrača. Golmani: 2, odbrana: 9, vezni red: 7, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,9 godina. U sastavu su igrači iz 5 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 7 različitih igrača, a predvodi ih M. Janssen (2).
Među standardnim igračima L. Brumme ima najbolju prosečnu ocenu, 4,6. J. Golz ima najviše odbrana na golu (7).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Rot-Weiß Essen prognoze, a brojke sezone na stranici Rot-Weiß Essen statistika.






















