Osnovan 1870.

Rotherham tim
IINNI
AESSEAL New York Stadium · 12.021
Rotherham, South Yorkshire
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Eyestone | 9 | 810 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() T. Cann | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Eyestone | 9 | 0 | 6,2 |
![]() T. Cann | 5 | 0 | 3,7 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Hall | 14 | 1.243 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Sonny Aljofree | 13 | 998 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() D. Iorfa | 8 | 645 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6,4 |
![]() E. Otoo | 7 | 630 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() K. Ngwenya | 11 | 599 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,8 |
![]() J. Rafferty | 7 | 391 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() E. Adegboyega | 4 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() L. Agbaire | 2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
![]() Marvin Marvellous Kaleta | 2 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() B. Williams | 2 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() A. Martha | 4 | 42 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Hall | 14 | 1 | 6,6 |
![]() Sonny Aljofree | 13 | 0 | 6,0 |
![]() D. Iorfa | 8 | 0 | 6,4 |
![]() E. Otoo | 7 | 1 | 6,9 |
![]() K. Ngwenya | 11 | 0 | 5,8 |
![]() J. Rafferty | 7 | 0 | 5,7 |
![]() E. Adegboyega | 4 | 0 | 6,8 |
![]() L. Agbaire | 2 | 0 | 4,7 |
![]() Marvin Marvellous Kaleta | 2 | 0 | 6,8 |
![]() B. Williams | 2 | 0 | 5,6 |
![]() A. Martha | 4 | 0 | 6,4 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Austerfield | 11 | 846 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5,9 |
![]() Brandon Ashley Cover | 11 | 845 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() K. Spence | 11 | 651 | 0 | 3 | 1 | 1 | 6,4 |
![]() Jayce Fitzgerald | 10 | 505 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() O. Ashley | 8 | 474 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() Jamie Jellis | 4 | 315 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() H. Douglas | 3 | 181 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() K. Lolos | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Austerfield | 11 | 0 | 5,9 |
![]() Brandon Ashley Cover | 11 | 1 | 6,0 |
![]() K. Spence | 11 | 0 | 6,4 |
![]() Jayce Fitzgerald | 10 | 0 | 6,5 |
![]() O. Ashley | 8 | 1 | 7,1 |
![]() Jamie Jellis | 4 | 0 | 6,4 |
![]() H. Douglas | 3 | 0 | 6,0 |
![]() K. Lolos | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Mullin | 14 | 1.004 | 8 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() J. Buyabu | 14 | 910 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6,3 |
![]() Fábio Tavares | 7 | 525 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Nemane | 11 | 523 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() T. Bradshaw | 14 | 456 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() George Sebine | 3 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() P. Mullin | 14 | 8 | 6,9 |
![]() J. Buyabu | 14 | 1 | 6,3 |
![]() Fábio Tavares | 7 | 1 | 6,3 |
![]() A. Nemane | 11 | 2 | 6,8 |
![]() T. Bradshaw | 14 | 2 | 6,6 |
![]() George Sebine | 3 | 0 | 6,3 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Rotherham za takmičenje League Two 2026 na jednom mestu
Sastav tima Rotherham za takmičenje League Two ove sezone broji 27 igrača. Golmani: 2, odbrana: 11, vezni red: 8, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,9 godina. U sastavu su igrači iz 10 zemalja.
P. Mullin nosi napad: 8 od ukupno 18 golova tima. K. Spence predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima O. Ashley ima najbolju prosečnu ocenu, 7,1. J. Eyestone ima najviše odbrana na golu (21).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Rotherham prognoze, a brojke sezone na stranici Rotherham statistika.


























