Osnovan 1991.

Shimizu S-pulse tim
IIINI
IAI Stadium Nihondaira · 20.339
Shizuoka
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Umeda | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Y. Oki | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Umeda | 12 | 0 | 6,3 |
![]() Y. Oki | 1 | 0 | 1,7 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Sugai | 13 | 1.152 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() Mateus Brunetti | 11 | 916 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() Y. Honda | 9 | 778 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Park Seung-Wook | 9 | 560 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,6 |
![]() Y. Takahashi | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() S. Hasukawa | 6 | 312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() Y. Yoshida | 6 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() J. Sumiyoshi | 4 | 245 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5,2 |
![]() S. Takagi | 2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() H. Sugai | 13 | 1 | 6,4 |
![]() Mateus Brunetti | 11 | 0 | 6,9 |
![]() Y. Honda | 9 | 1 | 6,8 |
![]() Park Seung-Wook | 9 | 0 | 5,6 |
![]() Y. Takahashi | 5 | 0 | 6,6 |
![]() S. Hasukawa | 6 | 0 | 6,2 |
![]() Y. Yoshida | 6 | 0 | 4,9 |
![]() J. Sumiyoshi | 4 | 0 | 5,2 |
![]() S. Takagi | 2 | 0 | 4,4 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Germain | 13 | 993 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() M. Yumiba | 11 | 884 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Y. Shimamoto | 12 | 836 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() K. Matsuzaki | 8 | 498 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6,5 |
![]() K. Koizumi | 8 | 362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() K. Inoue | 7 | 315 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Dieguinho | 5 | 295 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() Capixaba | 6 | 216 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() K. Kozuka | 6 | 158 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() Y. Tsuji | 2 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() T. Hirato | 4 | 101 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() Won Du-Jae | 2 | 99 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Keigo Suzuki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() R. Ohata | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Germain | 13 | 0 | 6,2 |
![]() M. Yumiba | 11 | 0 | 6,7 |
![]() Y. Shimamoto | 12 | 1 | 6,6 |
![]() K. Matsuzaki | 8 | 2 | 6,5 |
![]() K. Koizumi | 8 | 0 | 6,4 |
![]() K. Inoue | 7 | 0 | 6,5 |
![]() Dieguinho | 5 | 0 | 6,7 |
![]() Capixaba | 6 | 0 | 6,3 |
![]() K. Kozuka | 6 | 0 | 4,9 |
![]() Y. Tsuji | 2 | 0 | 6,7 |
![]() T. Hirato | 4 | 0 | 5,0 |
![]() Won Du-Jae | 2 | 0 | 6,8 |
![]() Keigo Suzuki | 0 | 0 | 0,0 |
![]() R. Ohata | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Oh Se-Hun | 12 | 774 | 2 | 1 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() T. Fujii | 13 | 623 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() K. Kinoshita | 10 | 330 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() K. Kitagawa | 5 | 325 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() K. Chiba | 2 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Oh Se-Hun | 12 | 2 | 6,7 |
![]() T. Fujii | 13 | 1 | 6,8 |
![]() K. Kinoshita | 10 | 1 | 5,9 |
![]() K. Kitagawa | 5 | 1 | 6,7 |
![]() K. Chiba | 2 | 0 | 6,5 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Ohata | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Ohata | 1 | 0 | 2,9 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Shimizu S-pulse za takmičenje J1 League 2027 na jednom mestu
Sastav tima Shimizu S-pulse za takmičenje J1 League ove sezone broji 31 igrača. Golmani: 2, odbrana: 9, vezni red: 14, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 27,5 godina. U sastavu su igrači iz 3 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača. T. Fujii predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima Mateus Brunetti ima najbolju prosečnu ocenu, 6,9. T. Umeda ima najviše odbrana na golu (41).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Shimizu S-pulse prognoze, a brojke sezone na stranici Shimizu S-pulse statistika.






























