Osnovan 2006.

Sichuan Jiuniu tim
NPINN
Wuhua Hengpi Football Town · 10.000
Dongguan
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Peng Peng | 23 | 2.070 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Ji Jiabao | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() Wei Minzhe | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Zhang Haonan | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Peng Peng | 23 | 0 | 6,8 |
![]() Ji Jiabao | 6 | 0 | 6,2 |
![]() Wei Minzhe | 0 | 0 | - |
![]() Zhang Haonan | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Xuan Zhijian | 23 | 1.885 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6,5 |
![]() Yang Yiming | 22 | 1.622 | 1 | 1 | 9 | 0 | 6,5 |
![]() Hu Ruibao | 16 | 1.343 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() Jiang Zhipeng | 20 | 1.291 | 2 | 1 | 5 | 1 | 6,8 |
![]() Gabriel Xavier | 13 | 1.093 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6,5 |
![]() Shen Huanming | 16 | 968 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() Tang Miao | 11 | 932 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() F. Benković | 9 | 686 | 2 | 0 | 4 | 1 | 6,8 |
![]() Yu Rui | 13 | 552 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6,2 |
![]() Nan Song | 7 | 473 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() Tian Yifan | 8 | 337 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Zhao Jianfei | 7 | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Yao Junyi | 6 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Zhang Yujie | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Xuan Zhijian | 23 | 0 | 6,5 |
![]() Yang Yiming | 22 | 1 | 6,5 |
![]() Hu Ruibao | 16 | 1 | 6,6 |
![]() Jiang Zhipeng | 20 | 2 | 6,8 |
![]() Gabriel Xavier | 13 | 1 | 6,5 |
![]() Shen Huanming | 16 | 0 | 6,6 |
![]() Tang Miao | 11 | 0 | 6,8 |
![]() F. Benković | 9 | 2 | 6,8 |
![]() Yu Rui | 13 | 0 | 6,2 |
![]() Nan Song | 7 | 0 | 6,4 |
![]() Tian Yifan | 8 | 0 | 6,5 |
![]() Zhao Jianfei | 7 | 0 | 6,8 |
![]() Yao Junyi | 6 | 0 | 6,4 |
![]() Zhang Yujie | 1 | 0 | 6,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Chow Tim | 28 | 2.006 | 3 | 1 | 4 | 0 | 6,6 |
![]() E. Kartsev | 25 | 1.989 | 4 | 1 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() A. Ademi | 18 | 1.296 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() Dai Wai-tsun | 23 | 1.289 | 3 | 3 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() Yao Junsheng | 25 | 1.253 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() Zhang Xiaobin | 13 | 664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Zhang Yufeng | 11 | 653 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() Li Long | 14 | 566 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() Li Ning | 11 | 258 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Shahsat Hujahmat | 0 | 241 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Yu Menghui | 4 | 93 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Hu Jiajin | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Yuheng Wang | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Chow Tim | 28 | 3 | 6,6 |
![]() E. Kartsev | 25 | 4 | 7,0 |
![]() A. Ademi | 18 | 3 | 7,1 |
![]() Dai Wai-tsun | 23 | 3 | 6,8 |
![]() Yao Junsheng | 25 | 1 | 6,9 |
![]() Zhang Xiaobin | 13 | 0 | 6,6 |
![]() Zhang Yufeng | 11 | 0 | 6,7 |
![]() Li Long | 14 | 0 | 6,5 |
![]() Li Ning | 11 | 0 | 6,6 |
![]() Shahsat Hujahmat | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Yu Menghui | 4 | 0 | 6,3 |
![]() Hu Jiajin | 0 | 0 | - |
![]() Yuheng Wang | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Wesley Moraes | 27 | 2.350 | 13 | 5 | 3 | 0 | 7,5 |
![]() D. Owusu-Sekyere | 23 | 1.723 | 2 | 3 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() Xia Dalong | 12 | 230 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Wesley Moraes | 27 | 13 | 7,5 |
![]() D. Owusu-Sekyere | 23 | 2 | 6,5 |
![]() Xia Dalong | 12 | 1 | 6,5 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Sichuan Jiuniu za takmičenje Super League 2026 na jednom mestu
Sastav tima Sichuan Jiuniu za takmičenje Super League ove sezone broji 34 igrača. Golmani: 4, odbrana: 14, vezni red: 13, napad: 3. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,9 godina. U sastavu su igrači iz 8 zemalja.
Wesley Moraes nosi napad: 13 od ukupno 37 golova tima.
Među standardnim igračima Wesley Moraes ima najbolju prosečnu ocenu, 7,5. Peng Peng ima najviše odbrana na golu (64).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Sichuan Jiuniu prognoze, a brojke sezone na stranici Sichuan Jiuniu statistika.

































