Osnovan 1927.

Slovácko tim
IIIIP
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty · 8.121
Uherské Hradiště
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Heča | 11 | 907 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6,8 |
![]() P. Halouska | 2 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,5 |
![]() A. Urban | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Heča | 11 | 0 | 6,8 |
![]() P. Halouska | 2 | 0 | 2,5 |
![]() A. Urban | 1 | 0 | 3,1 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Š. Slončík | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() A. Stojchevski | 11 | 976 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,1 |
![]() J. Behiratche | 12 | 921 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6,4 |
![]() Tomáš Král | 5 | 242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() M. Rundić | 3 | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() D. Štěpánek | 1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() P. Ndubuisi | 3 | 38 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() A. Alabi | 3 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() M. Koscelník | 1 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() F. Vaško | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Prior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Š. Slončík | 12 | 0 | 7,0 |
![]() A. Stojchevski | 11 | 0 | 6,1 |
![]() J. Behiratche | 12 | 1 | 6,4 |
![]() Tomáš Král | 5 | 0 | 6,4 |
![]() M. Rundić | 3 | 0 | 6,3 |
![]() D. Štěpánek | 1 | 0 | 5,9 |
![]() P. Ndubuisi | 3 | 2 | 7,3 |
![]() A. Alabi | 3 | 0 | 4,9 |
![]() M. Koscelník | 1 | 0 | 6,5 |
![]() F. Vaško | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Prior | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Trávník | 13 | 1.147 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() T. Kostadinov | 11 | 889 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() Gigli Ndefe | 12 | 867 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() P. Blahút | 12 | 779 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() M. Šviderský | 11 | 674 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() L. Vorlický | 10 | 448 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() A. Dolžnikov | 5 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() G. Sosseh | 9 | 269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,4 |
![]() F. Hruska | 3 | 29 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Trávník | 13 | 1 | 7,1 |
![]() T. Kostadinov | 11 | 1 | 6,7 |
![]() Gigli Ndefe | 12 | 2 | 6,7 |
![]() P. Blahút | 12 | 1 | 6,5 |
![]() M. Šviderský | 11 | 0 | 6,7 |
![]() L. Vorlický | 10 | 0 | 6,7 |
![]() A. Dolžnikov | 5 | 0 | 4,2 |
![]() G. Sosseh | 9 | 0 | 5,4 |
![]() F. Hruska | 3 | 0 | 4,5 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Havlík | 13 | 966 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() P. Juroška | 10 | 476 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6,6 |
![]() F. Horský | 6 | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() D. Puškáč | 5 | 253 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6,4 |
![]() G. Niarchos | 4 | 237 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() J. Fiala | 5 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() A. Marinelli | 6 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,5 |
![]() O. Ceesay | 1 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Havlík | 13 | 1 | 6,8 |
![]() P. Juroška | 10 | 2 | 6,6 |
![]() F. Horský | 6 | 0 | 5,5 |
![]() D. Puškáč | 5 | 0 | 6,4 |
![]() G. Niarchos | 4 | 0 | 6,5 |
![]() J. Fiala | 5 | 0 | 6,3 |
![]() A. Marinelli | 6 | 0 | 5,5 |
![]() O. Ceesay | 1 | 0 | 5,7 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Slovácko u takmičenju Czech Liga 2026: ključni igrači
Sastav tima Slovácko za takmičenje Czech Liga ove sezone broji 31 igrača. Golmani: 3, odbrana: 11, vezni red: 9, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,0 godina. U sastavu su igrači iz 10 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača. M. Havlík predvodi tim po asistencijama (3).
M. Trávník se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,1. M. Heča ima najviše odbrana na golu (32).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Slovácko prognoze, a brojke sezone na stranici Slovácko statistika.






























