Osnovan 1919.

Slovan Bratislava tim
IPPNI
Štadión Tehelné pole · 30.000
Bratislava
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Popović | 6 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() D. Takáč | 7 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Popović | 6 | 0 | 7,2 |
![]() D. Takáč | 7 | 0 | 6,2 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Bajrič | 9 | 436 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,4 |
![]() S. Kozlovský | 8 | 394 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() S. Marković | 8 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() K. Wimmer | 10 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,5 |
![]() C. Blackman | 9 | 208 | 0 | 4 | 1 | 0 | 7,8 |
![]() Sandro Cruz | 6 | 146 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,8 |
![]() J. Medveděv | 2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() S. Camara | 1 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Bajrič | 9 | 2 | 7,4 |
![]() S. Kozlovský | 8 | 1 | 7,3 |
![]() S. Marković | 8 | 0 | 7,0 |
![]() K. Wimmer | 10 | 0 | 7,5 |
![]() C. Blackman | 9 | 0 | 7,8 |
![]() Sandro Cruz | 6 | 0 | 7,8 |
![]() J. Medveděv | 2 | 0 | 6,9 |
![]() S. Camara | 1 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Matsuoka | 11 | 369 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() A. Gajdoš | 8 | 332 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,6 |
![]() P. Pokorný | 9 | 278 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() D. Ignatenko | 7 | 262 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() Manasse Kianga | 5 | 255 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() A. Mustafić | 12 | 235 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() A. Maroš | 7 | 216 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() T. Barseghyan | 11 | 211 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7,9 |
![]() N. Marcelli | 10 | 183 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,2 |
![]() Tag Eldin Ibrahim | 4 | 165 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Yirajang | 7 | 150 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,6 |
![]() Cristian Jesús Martínez | 9 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() L. Hofstadter | 3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Matsuoka | 11 | 1 | 7,2 |
![]() A. Gajdoš | 8 | 0 | 7,6 |
![]() P. Pokorný | 9 | 1 | 7,5 |
![]() D. Ignatenko | 7 | 0 | 6,9 |
![]() Manasse Kianga | 5 | 2 | 7,3 |
![]() A. Mustafić | 12 | 2 | 7,5 |
![]() A. Maroš | 7 | 1 | 7,2 |
![]() T. Barseghyan | 11 | 3 | 7,9 |
![]() N. Marcelli | 10 | 0 | 7,2 |
![]() Tag Eldin Ibrahim | 4 | 1 | 7,0 |
![]() A. Yirajang | 7 | 1 | 7,6 |
![]() Cristian Jesús Martínez | 9 | 0 | 6,8 |
![]() L. Hofstadter | 3 | 0 | 6,7 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Griger | 8 | 334 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Suleiman Camara | 10 | 129 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() A. Šporar | 7 | 115 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() M. Kukharevych | 1 | 62 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() M. Tomasko | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() R. Čerepkai | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Griger | 8 | 1 | 6,4 |
![]() Suleiman Camara | 10 | 0 | 7,1 |
![]() A. Šporar | 7 | 0 | 6,3 |
![]() M. Kukharevych | 1 | 1 | 7,3 |
![]() M. Tomasko | 1 | 0 | 6,3 |
![]() R. Čerepkai | 4 | 0 | 6,5 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Slovan Bratislava u takmičenju Super Liga 2026: ključni igrači
Sastav tima Slovan Bratislava za takmičenje Super Liga ove sezone broji 29 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 13, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,1 godina. U sastavu su igrači iz 15 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 12 različitih igrača, a predvodi ih T. Barseghyan (3). C. Blackman predvodi tim po asistencijama (4).
T. Barseghyan se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,9. A. Popović ima najviše odbrana na golu (5).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Slovan Bratislava prognoze, a brojke sezone na stranici Slovan Bratislava statistika.




























