Osnovan 1927.

Sport Boys tim
NPPII
Estadio Miguel Grau del Callao · 17.000
Callao
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Melián | 30 | 2.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() S. Rivadeneyra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,4 |
![]() J. Nolasco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Melián | 30 | 0 | 7,2 |
![]() S. Rivadeneyra | 2 | 0 | 4,4 |
![]() J. Nolasco | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Mora | 32 | 2.761 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() M. Llontop | 28 | 2.381 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() H. Riojas | 27 | 2.262 | 2 | 0 | 10 | 0 | 6,5 |
![]() E. Saba | 24 | 1.991 | 2 | 1 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() C. Zambrano | 22 | 1.892 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,7 |
![]() G. Dulanto | 18 | 1.051 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,1 |
![]() R. Alfani | 13 | 762 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,4 |
![]() M. Trauco | 13 | 582 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6,1 |
![]() S. Aranda | 5 | 405 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() N. Loyola | 4 | 298 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2,5 |
![]() Sebastian Alvarado | 1 | 27 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() Luciano Zambrano | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Mora | 32 | 1 | 6,9 |
![]() M. Llontop | 28 | 0 | 6,4 |
![]() H. Riojas | 27 | 2 | 6,5 |
![]() E. Saba | 24 | 2 | 6,5 |
![]() C. Zambrano | 22 | 0 | 6,7 |
![]() G. Dulanto | 18 | 0 | 6,1 |
![]() R. Alfani | 13 | 0 | 4,4 |
![]() M. Trauco | 13 | 0 | 6,1 |
![]() S. Aranda | 5 | 0 | 7,0 |
![]() N. Loyola | 4 | 0 | 2,5 |
![]() Sebastian Alvarado | 1 | 0 | 6,2 |
![]() Luciano Zambrano | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Da Campo | 4 | 1.907 | 3 | 0 | 5 | 0 | 7,2 |
![]() J. Alarcón | 30 | 1.678 | 4 | 5 | 6 | 0 | 6,6 |
![]() P. Erustes | 14 | 1.147 | 4 | 2 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() F. Illanes | 21 | 1.068 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,9 |
![]() C. López | 19 | 953 | 1 | 2 | 2 | 1 | 6,7 |
![]() P. Liza | 22 | 798 | 3 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() C. Cueva | 11 | 700 | 4 | 3 | 3 | 0 | 6,9 |
![]() J. Torres | 4 | 543 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Celi | 11 | 535 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6,1 |
![]() E. Gonzáles | 11 | 266 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6,4 |
![]() A. Vásquez | 5 | 121 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() L. Solís | 0 | 54 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() A. Huamán | 3 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,7 |
![]() J. Gonzáles | 3 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() Nicolas Paz | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Davey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() V. Flores | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() J. Davey | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() H. Da Campo | 4 | 3 | 7,2 |
![]() J. Alarcón | 30 | 4 | 6,6 |
![]() P. Erustes | 14 | 4 | 6,7 |
![]() F. Illanes | 21 | 0 | 5,9 |
![]() C. López | 19 | 1 | 6,7 |
![]() P. Liza | 22 | 3 | 6,7 |
![]() C. Cueva | 11 | 4 | 6,9 |
![]() J. Torres | 4 | 0 | 6,8 |
![]() Y. Celi | 11 | 3 | 6,1 |
![]() E. Gonzáles | 11 | 0 | 6,4 |
![]() A. Vásquez | 5 | 0 | 6,6 |
![]() L. Solís | 0 | 0 | 6,6 |
![]() A. Huamán | 3 | 0 | 2,7 |
![]() J. Gonzáles | 3 | 0 | 4,9 |
![]() Nicolas Paz | 1 | 0 | 0,0 |
![]() J. Davey | 0 | 0 | 0,0 |
![]() V. Flores | 0 | 0 | - |
![]() J. Davey | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Urruti | 30 | 2.337 | 3 | 4 | 5 | 1 | 6,7 |
![]() L. Nequecaur | 21 | 1.762 | 6 | 2 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() R. Díaz | 24 | 406 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5,9 |
![]() A. Valiente | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Urruti | 30 | 3 | 6,7 |
![]() L. Nequecaur | 21 | 6 | 6,8 |
![]() R. Díaz | 24 | 0 | 5,9 |
![]() A. Valiente | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Sport Boys za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima Sport Boys za takmičenje Primera División ove sezone broji 37 igrača. Golmani: 3, odbrana: 12, vezni red: 18, napad: 4. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 27,9 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 12 različitih igrača, a predvodi ih L. Nequecaur (6). J. Alarcón predvodi tim po asistencijama (5).
Među standardnim igračima D. Melián ima najbolju prosečnu ocenu, 7,2. D. Melián ima najviše odbrana na golu (98).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Sport Boys prognoze, a brojke sezone na stranici Sport Boys statistika.




































