Osnovan 2007.

Sport Huancayo tim
PIPPP
Estadio Huancayo · 24.000
Huancayo
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Á. Zamudio | 31 | 2.668 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() D. Campos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 |
![]() A. Ccorahua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Sandi | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Á. Zamudio | 31 | 0 | 6,8 |
![]() D. Campos | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. Ccorahua | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Sandi | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Valoyes | 27 | 2.121 | 1 | 1 | 6 | 0 | 7,0 |
![]() H. Ángeles | 27 | 1.418 | 1 | 3 | 9 | 1 | 6,5 |
![]() J. Rostaing | 12 | 727 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4,5 |
![]() J. Barreda | 12 | 527 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4,7 |
![]() Y. Murillo | 6 | 246 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3,1 |
![]() Y. Murillo | 6 | 246 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3,1 |
![]() A. Chávez | 4 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Gustavo Rissi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() R. Andía | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() R. Andía | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Valoyes | 27 | 1 | 7,0 |
![]() H. Ángeles | 27 | 1 | 6,5 |
![]() J. Rostaing | 12 | 0 | 4,5 |
![]() J. Barreda | 12 | 0 | 4,7 |
![]() Y. Murillo | 6 | 0 | 3,1 |
![]() Y. Murillo | 6 | 0 | 3,1 |
![]() A. Chávez | 4 | 0 | 6,6 |
![]() Gustavo Rissi | 0 | 0 | 0,0 |
![]() R. Andía | 0 | 0 | - |
![]() R. Andía | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Salcedo | 30 | 2.397 | 1 | 1 | 10 | 0 | 6,8 |
![]() Javier Andrés Sanguinetti | 27 | 1.960 | 8 | 4 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() D. Carabaño | 28 | 1.428 | 2 | 4 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() R. Campodónico | 23 | 701 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6,0 |
![]() F. Caballero | 17 | 679 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Canela | 14 | 562 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6,5 |
![]() A. Quiñónez | 12 | 314 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() A. Quiñónez | 12 | 314 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,5 |
![]() L. Villar | 5 | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
![]() L. Villar | 5 | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Salcedo | 30 | 1 | 6,8 |
![]() Javier Andrés Sanguinetti | 27 | 8 | 7,1 |
![]() D. Carabaño | 28 | 2 | 6,9 |
![]() R. Campodónico | 23 | 0 | 6,0 |
![]() F. Caballero | 17 | 4 | 6,7 |
![]() J. Canela | 14 | 0 | 6,5 |
![]() A. Quiñónez | 12 | 0 | 6,5 |
![]() A. Quiñónez | 12 | 0 | 6,5 |
![]() L. Villar | 5 | 0 | 4,7 |
![]() L. Villar | 5 | 0 | 4,7 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Luján | 31 | 2.082 | 5 | 4 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() Y. Mena | 17 | 997 | 5 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() D. Porozo | 14 | 600 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() D. Porozo | 14 | 600 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. MartÃnez | 13 | 243 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,9 |
![]() J. Giménez | 9 | 164 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() N. Luján | 31 | 5 | 7,0 |
![]() Y. Mena | 17 | 5 | 6,6 |
![]() D. Porozo | 14 | 3 | 6,8 |
![]() D. Porozo | 14 | 3 | 6,8 |
![]() J. MartÃnez | 13 | 0 | 4,9 |
![]() J. Giménez | 9 | 1 | 5,5 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Andia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Andia | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Sport Huancayo u takmičenju Primera División 2026: ključni igrači
Sastav tima Sport Huancayo za takmičenje Primera División ove sezone broji 31 igrača. Golmani: 4, odbrana: 10, vezni red: 10, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 30,0 godina. U sastavu su igrači iz 6 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 11 različitih igrača, a predvodi ih Javier Andrés Sanguinetti (8).
Javier Andrés Sanguinetti se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,1. Á. Zamudio ima najviše odbrana na golu (74).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Sport Huancayo prognoze, a brojke sezone na stranici Sport Huancayo statistika.

























