Osnovan 1929.

St Patrick's Athl. tim
INIIP
Richmond Park · 5.500
Dublin
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Anang | 32 | 2.900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() D. Rogers | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,4 |
![]() Sean Molloy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Anang | 32 | 0 | 7,0 |
![]() D. Rogers | 4 | 0 | 2,4 |
![]() Sean Molloy | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Redmond | 36 | 3.265 | 1 | 2 | 6 | 0 | 7,2 |
![]() L. Turner | 35 | 3.102 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() S. Hoare | 29 | 2.376 | 2 | 1 | 8 | 0 | 7,3 |
![]() J. Brown | 31 | 2.339 | 1 | 3 | 5 | 0 | 6,4 |
![]() Z. Elbouzedi | 22 | 1.520 | 4 | 5 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. McClelland | 27 | 1.486 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() A. Breslin | 29 | 1.096 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() T. Grivosti | 10 | 664 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() R. Boyce | 5 | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,4 |
![]() S. McHale | 3 | 98 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3,4 |
![]() B. Canny | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
![]() J. O'Connor | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Redmond | 36 | 1 | 7,2 |
![]() L. Turner | 35 | 2 | 7,1 |
![]() S. Hoare | 29 | 2 | 7,3 |
![]() J. Brown | 31 | 1 | 6,4 |
![]() Z. Elbouzedi | 22 | 4 | 6,7 |
![]() J. McClelland | 27 | 1 | 6,4 |
![]() A. Breslin | 29 | 1 | 6,2 |
![]() T. Grivosti | 10 | 0 | 5,7 |
![]() R. Boyce | 5 | 0 | 3,4 |
![]() S. McHale | 3 | 1 | 3,4 |
![]() B. Canny | 1 | 0 | 2,2 |
![]() J. O'Connor | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Lennon | 32 | 2.561 | 2 | 3 | 9 | 0 | 7,2 |
![]() B. Baggley | 34 | 2.345 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() K. Leavy | 29 | 2.324 | 7 | 3 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() D. Nugent | 30 | 1.402 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() C. Forrester | 28 | 1.179 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() R. Palmer | 25 | 1.125 | 3 | 1 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() R. Sheridan | 12 | 471 | 1 | 1 | 2 | 0 | 5,0 |
![]() G. Nzingo | 7 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() R. Bartley | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
![]() K. Quigley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Mattthew O'Hara | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() J. Byrne | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Lennon | 32 | 2 | 7,2 |
![]() B. Baggley | 34 | 1 | 6,5 |
![]() K. Leavy | 29 | 7 | 7,1 |
![]() D. Nugent | 30 | 1 | 5,9 |
![]() C. Forrester | 28 | 3 | 6,8 |
![]() R. Palmer | 25 | 3 | 6,3 |
![]() R. Sheridan | 12 | 1 | 5,0 |
![]() G. Nzingo | 7 | 0 | 4,3 |
![]() R. Bartley | 2 | 0 | 4,7 |
![]() K. Quigley | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Mattthew O'Hara | 0 | 0 | - |
![]() J. Byrne | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() R. Edmondson | 36 | 2.374 | 10 | 1 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() A. Keena | 31 | 1.663 | 10 | 5 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() A. Olusanya | 11 | 616 | 2 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() M. Mata | 14 | 307 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() S. Rooney | 7 | 70 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4,9 |
![]() S. Power | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() R. Edmondson | 36 | 10 | 6,7 |
![]() A. Keena | 31 | 10 | 7,0 |
![]() A. Olusanya | 11 | 2 | 6,6 |
![]() M. Mata | 14 | 1 | 6,6 |
![]() S. Rooney | 7 | 0 | 4,9 |
![]() S. Power | 1 | 0 | 6,3 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima St Patrick's Athl. u takmičenju Premier Division 2026: ključni igrači
Sastav tima St Patrick's Athl. za takmičenje Premier Division ove sezone broji 33 igrača. Golmani: 3, odbrana: 12, vezni red: 12, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,6 godina. U sastavu su igrači iz 5 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 19 različitih igrača.
S. Hoare se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,3. J. Anang ima najviše odbrana na golu (94).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici St Patrick's Athl. prognoze, a brojke sezone na stranici St Patrick's Athl. statistika.
































