Osnovan 1883.

Stockport County tim
PINPP
Edgeley Park · 10.852
Stockport, Greater Manchester
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Oliver Whatmuff | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Ashby-Hammond | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Oliver Whatmuff | 13 | 0 | 7,1 |
![]() L. Ashby-Hammond | 1 | 0 | 8,2 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() E. O'Connell | 14 | 1.249 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,4 |
![]() E. Pye | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,0 |
![]() B. Osborn | 14 | 917 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() Kyron Silveria Gordon | 9 | 810 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() M. Jobe | 10 | 583 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() T. Edun | 3 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() R. Rydel | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() T. Wilson-Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() E. O'Connell | 14 | 0 | 7,4 |
![]() E. Pye | 13 | 0 | 7,0 |
![]() B. Osborn | 14 | 0 | 6,9 |
![]() Kyron Silveria Gordon | 9 | 0 | 7,0 |
![]() M. Jobe | 10 | 1 | 7,1 |
![]() T. Edun | 3 | 0 | 6,2 |
![]() R. Rydel | 1 | 0 | 6,3 |
![]() T. Wilson-Brown | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. Norwood | 14 | 1.125 | 1 | 3 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() J. Diamond | 14 | 1.042 | 5 | 3 | 1 | 0 | 7,3 |
![]() R. Glover | 14 | 973 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7,1 |
![]() L. Bate | 13 | 963 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() H. Wood | 14 | 851 | 3 | 0 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() J. Adigun | 12 | 359 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,2 |
![]() L. Fiorini | 11 | 324 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dacres-Cogley | 8 | 244 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() C. Camps | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. Norwood | 14 | 1 | 7,5 |
![]() J. Diamond | 14 | 5 | 7,3 |
![]() R. Glover | 14 | 2 | 7,1 |
![]() L. Bate | 13 | 0 | 6,5 |
![]() H. Wood | 14 | 3 | 6,8 |
![]() J. Adigun | 12 | 0 | 6,2 |
![]() L. Fiorini | 11 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dacres-Cogley | 8 | 0 | 5,9 |
![]() C. Camps | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Wootton | 14 | 1.210 | 9 | 1 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() B. Andrésson | 9 | 236 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() Ethan Ennis | 8 | 234 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. Mandron | 11 | 201 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() Adama Sidibeh | 2 | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8,1 |
![]() C. Gardner | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Wootton | 14 | 9 | 7,1 |
![]() B. Andrésson | 9 | 0 | 6,8 |
![]() Ethan Ennis | 8 | 1 | 6,8 |
![]() M. Mandron | 11 | 3 | 6,2 |
![]() Adama Sidibeh | 2 | 1 | 8,1 |
![]() C. Gardner | 1 | 0 | 3,6 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Stockport County za takmičenje League One 2026 na jednom mestu
Sastav tima Stockport County za takmičenje League One ove sezone broji 25 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 9, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,8 godina. U sastavu su igrači iz 7 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 9 različitih igrača, a predvodi ih K. Wootton (9). L. Bate predvodi tim po asistencijama (4).
Među standardnim igračima O. Norwood ima najbolju prosečnu ocenu, 7,5. Oliver Whatmuff ima najviše odbrana na golu (34).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Stockport County prognoze, a brojke sezone na stranici Stockport County statistika.
























