Osnovan 1917.

Toluca tim
NNNNI
Estadio Nemesio Díez · 30.000
Toluca de Lerdo
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. García | 9 | 795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,6 |
![]() H. González | 6 | 465 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() R. Beltrán | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Shrem | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. García | 9 | 0 | 5,6 |
![]() H. González | 6 | 0 | 5,3 |
![]() R. Beltrán | 1 | 0 | 6,5 |
![]() D. Shrem | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Pereira | 14 | 1.215 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7,2 |
![]() J. Gallardo | 12 | 969 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() B. Méndez | 11 | 886 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5,6 |
![]() E. López | 11 | 804 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6,2 |
![]() D. Barbosa | 8 | 537 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5,2 |
![]() S. Simón | 7 | 470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
![]() B. García | 8 | 428 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4,5 |
![]() Luan | 7 | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() A. Briseño | 2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() L. Navarrete | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() Erick Orta | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Pereira | 14 | 0 | 7,2 |
![]() J. Gallardo | 12 | 1 | 6,8 |
![]() B. Méndez | 11 | 0 | 5,6 |
![]() E. López | 11 | 1 | 6,2 |
![]() D. Barbosa | 8 | 0 | 5,2 |
![]() S. Simón | 7 | 0 | 5,8 |
![]() B. García | 8 | 0 | 4,5 |
![]() Luan | 7 | 0 | 4,3 |
![]() A. Briseño | 2 | 0 | 6,5 |
![]() L. Navarrete | 0 | 0 | - |
![]() Erick Orta | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Romero | 13 | 1.039 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() N. Castro | 13 | 829 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() A. Vega | 13 | 821 | 5 | 2 | 2 | 0 | 7,5 |
![]() J. Angulo | 14 | 624 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() É. Gutiérrez | 9 | 490 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() V. Guzmán | 8 | 291 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() F. Arce | 6 | 248 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() P. Pérez | 6 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() S. Aceves | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() E. Segura | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() J. Estrada | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Romero | 13 | 0 | 6,7 |
![]() N. Castro | 13 | 0 | 6,5 |
![]() A. Vega | 13 | 5 | 7,5 |
![]() J. Angulo | 14 | 1 | 6,3 |
![]() É. Gutiérrez | 9 | 1 | 6,7 |
![]() V. Guzmán | 8 | 0 | 6,0 |
![]() F. Arce | 6 | 0 | 4,3 |
![]() P. Pérez | 6 | 0 | 4,2 |
![]() S. Aceves | 2 | 0 | 7,1 |
![]() E. Segura | 1 | 0 | 7,0 |
![]() J. Estrada | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Helinho | 14 | 877 | 4 | 7 | 4 | 0 | 7,2 |
![]() F. Viñas | 12 | 744 | 8 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() J. Díaz | 14 | 681 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() Paulinho | 9 | 610 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() O. Virgen | 2 | 82 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,9 |
![]() I. López | 1 | 59 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7,9 |
![]() C. Carrillo | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Helinho | 14 | 4 | 7,2 |
![]() F. Viñas | 12 | 8 | 7,3 |
![]() J. Díaz | 14 | 1 | 6,2 |
![]() Paulinho | 9 | 3 | 6,5 |
![]() O. Virgen | 2 | 1 | 7,9 |
![]() I. López | 1 | 1 | 7,9 |
![]() C. Carrillo | 1 | 0 | 6,2 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Toluca za takmičenje Liga MX 2026 na jednom mestu
Sastav tima Toluca za takmičenje Liga MX ove sezone broji 33 igrača. Golmani: 4, odbrana: 11, vezni red: 11, napad: 7. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,8 godina. U sastavu su igrači iz 6 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 11 različitih igrača, a predvodi ih F. Viñas (8). Helinho predvodi tim po asistencijama (7).
Među standardnim igračima A. Vega ima najbolju prosečnu ocenu, 7,5. L. García ima najviše odbrana na golu (31).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Toluca prognoze, a brojke sezone na stranici Toluca statistika.
































