Osnovan 1954.

Union La Calera tim
IIPNN
Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar · 15.000
La Calera
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Avellaneda | 25 | 2.160 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() N. Espinoza | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() N. Avellaneda | 25 | 0 | 6,9 |
![]() N. Espinoza | 1 | 0 | 2,2 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Gutiérrez | 21 | 1.795 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,5 |
![]() Carlos Díaz | 19 | 1.718 | 1 | 2 | 6 | 0 | 6,7 |
![]() C. Gutiérrez | 23 | 1.466 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() N. Palma | 13 | 1.025 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() R. Cáseres | 11 | 990 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() J. Salomoni | 11 | 959 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Andía | 12 | 657 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() V. Lavin | 7 | 457 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,0 |
![]() J. Saldías | 4 | 130 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() Alexander Pastene | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,9 |
![]() M. Maturana | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Gutiérrez | 21 | 0 | 6,5 |
![]() Carlos Díaz | 19 | 1 | 6,7 |
![]() C. Gutiérrez | 23 | 0 | 6,7 |
![]() N. Palma | 13 | 0 | 5,7 |
![]() R. Cáseres | 11 | 2 | 6,8 |
![]() J. Salomoni | 11 | 0 | 6,5 |
![]() Y. Andía | 12 | 0 | 6,0 |
![]() V. Lavin | 7 | 0 | 5,0 |
![]() J. Saldías | 4 | 0 | 6,7 |
![]() Alexander Pastene | 1 | 0 | 5,9 |
![]() M. Maturana | 1 | 0 | 6,2 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Oyarzo | 25 | 1.506 | 2 | 2 | 4 | 0 | 6,6 |
![]() K. Méndez | 20 | 1.491 | 4 | 8 | 4 | 0 | 7,1 |
![]() J. Requena | 12 | 1.059 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7,0 |
![]() J. Soto | 23 | 1.059 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() C. Moya | 19 | 979 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6,6 |
![]() R. Pérez | 9 | 646 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6,2 |
![]() C. Villanueva | 14 | 642 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() Y. Leiva | 17 | 614 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,2 |
![]() J. Cruz | 10 | 254 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() A. Encinas | 7 | 242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() Benjamín Argandona | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() B. Oyarzo | 25 | 2 | 6,6 |
![]() K. Méndez | 20 | 4 | 7,1 |
![]() J. Requena | 12 | 0 | 7,0 |
![]() J. Soto | 23 | 0 | 6,6 |
![]() C. Moya | 19 | 0 | 6,6 |
![]() R. Pérez | 9 | 0 | 6,2 |
![]() C. Villanueva | 14 | 0 | 6,6 |
![]() Y. Leiva | 17 | 0 | 6,2 |
![]() J. Cruz | 10 | 0 | 6,6 |
![]() A. Encinas | 7 | 0 | 6,4 |
![]() Benjamín Argandona | 1 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Sáez | 21 | 1.771 | 9 | 1 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() M. Campos | 24 | 905 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() F. Pozzo | 22 | 891 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() B. Ferreyra | 7 | 373 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() M. Hiriart | 9 | 258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() Maximiliano Fernandez | 4 | 142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Sáez | 21 | 9 | 7,1 |
![]() M. Campos | 24 | 2 | 6,4 |
![]() F. Pozzo | 22 | 2 | 6,5 |
![]() B. Ferreyra | 7 | 2 | 6,8 |
![]() M. Hiriart | 9 | 0 | 6,5 |
![]() Maximiliano Fernandez | 4 | 0 | 5,3 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Díaz | 6 | 360 | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() M. Maturana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Díaz | 6 | 1 | 6,9 |
![]() M. Maturana | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Union La Calera za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima Union La Calera za takmičenje Primera División ove sezone broji 32 igrača. Golmani: 2, odbrana: 11, vezni red: 11, napad: 6. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,2 godina. U sastavu su igrači iz 4 zemlje.
S. Sáez nosi napad: 9 od ukupno 25 golova tima. K. Méndez predvodi tim po asistencijama (8).
Među standardnim igračima S. Sáez ima najbolju prosečnu ocenu, 7,1. N. Avellaneda ima najviše odbrana na golu (72).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Union La Calera prognoze, a brojke sezone na stranici Union La Calera statistika.































