
Universidad de Concepcion tim
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Broun | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7,0 |
![]() S. Silva | 8 | 720 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() J. Sanhueza | 9 | 720 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() D. Matamala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Broun | 9 | 0 | 7,0 |
![]() S. Silva | 8 | 0 | 7,1 |
![]() J. Sanhueza | 9 | 0 | 5,9 |
![]() D. Matamala | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() O. González | 22 | 1.730 | 1 | 0 | 6 | 1 | 6,8 |
![]() Y. Oyanedel | 24 | 1.624 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() D. Retamal | 13 | 902 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6,7 |
![]() M. González | 15 | 864 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,6 |
![]() A. Díaz | 19 | 826 | 1 | 1 | 5 | 0 | 6,5 |
![]() L. González | 11 | 823 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,9 |
![]() M. Barbieri | 9 | 692 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() B. Ubal | 10 | 573 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() B. Saez | 9 | 494 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6,2 |
![]() E. Páez | 4 | 178 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() P. Romero | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() O. González | 22 | 1 | 6,8 |
![]() Y. Oyanedel | 24 | 0 | 6,4 |
![]() D. Retamal | 13 | 0 | 6,7 |
![]() M. González | 15 | 0 | 6,6 |
![]() A. Díaz | 19 | 1 | 6,5 |
![]() L. González | 11 | 0 | 6,9 |
![]() M. Barbieri | 9 | 0 | 6,8 |
![]() B. Ubal | 10 | 0 | 6,5 |
![]() B. Saez | 9 | 0 | 6,2 |
![]() E. Páez | 4 | 1 | 6,8 |
![]() P. Romero | 1 | 0 | 6,3 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Fuentealba | 25 | 1.954 | 3 | 0 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() F. Mater | 22 | 1.736 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() B. Ogaz | 22 | 1.404 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,9 |
![]() J. Espejo | 20 | 1.296 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,2 |
![]() C. Mesías | 21 | 1.136 | 1 | 0 | 9 | 1 | 6,8 |
![]() L. Rojas | 14 | 791 | 4 | 1 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() P. Parra | 14 | 471 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,7 |
![]() A. Uribe | 13 | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
![]() C. Zambrano | 4 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Francisco Herrera | 3 | 66 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() M. Suazo | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() F. Herrera | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Fuentealba | 25 | 3 | 6,8 |
![]() F. Mater | 22 | 0 | 6,8 |
![]() B. Ogaz | 22 | 0 | 6,9 |
![]() J. Espejo | 20 | 0 | 6,2 |
![]() C. Mesías | 21 | 1 | 6,8 |
![]() L. Rojas | 14 | 4 | 7,0 |
![]() P. Parra | 14 | 0 | 6,7 |
![]() A. Uribe | 13 | 0 | 6,4 |
![]() C. Zambrano | 4 | 0 | 6,6 |
![]() Francisco Herrera | 3 | 0 | 6,4 |
![]() M. Suazo | 1 | 0 | 6,2 |
![]() F. Herrera | 1 | 0 | 1,9 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Waterman | 22 | 1.882 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() A. Urzi | 14 | 808 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6,9 |
![]() H. Salgado | 15 | 619 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() R. Funes Mori | 8 | 403 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() I. González | 8 | 299 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() T. Roco | 4 | 184 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() D. Sabando | 6 | 99 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() D. Barrea | 2 | 96 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() L. Kmet | 1 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() Martin Ramirez | 2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Waterman | 22 | 5 | 6,7 |
![]() A. Urzi | 14 | 1 | 6,9 |
![]() H. Salgado | 15 | 0 | 6,5 |
![]() R. Funes Mori | 8 | 0 | 6,5 |
![]() I. González | 8 | 0 | 5,8 |
![]() T. Roco | 4 | 0 | 5,1 |
![]() D. Sabando | 6 | 0 | 5,1 |
![]() D. Barrea | 2 | 1 | 6,8 |
![]() L. Kmet | 1 | 0 | 6,3 |
![]() Martin Ramirez | 2 | 0 | 6,4 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Universidad de Concepcion za takmičenje Primera División 2026 na jednom mestu
Sastav tima Universidad de Concepcion za takmičenje Primera División ove sezone broji 37 igrača. Golmani: 4, odbrana: 11, vezni red: 12, napad: 10. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,1 godina. U sastavu su igrači iz 5 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 9 različitih igrača, a predvodi ih C. Waterman (5). A. Urzi predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima L. Rojas ima najbolju prosečnu ocenu, 7,0. J. Broun ima najviše odbrana na golu (35).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Universidad de Concepcion prognoze, a brojke sezone na stranici Universidad de Concepcion statistika.




































