Osnovan 1942.

UTC Cajamarca tim
IPIII
Estadio Héroes de San Ramón · 18.000
Cajamarca
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Á. Campos | 17 | 1.459 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,2 |
![]() I. Barrios | 13 | 1.035 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4,5 |
![]() R. Bettocchi | 5 | 405 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Á. Campos | 17 | 0 | 6,2 |
![]() I. Barrios | 13 | 0 | 4,5 |
![]() R. Bettocchi | 5 | 0 | 2,9 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Duarte | 29 | 2.605 | 3 | 0 | 8 | 0 | 6,7 |
![]() L. Garro | 28 | 1.943 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() D. Caro | 25 | 1.733 | 0 | 2 | 4 | 1 | 6,4 |
![]() M. Ganoza | 21 | 1.458 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6,0 |
![]() G. Paredes | 26 | 1.435 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,2 |
![]() P. Serra | 14 | 1.130 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6,7 |
![]() F. Cavagna | 15 | 996 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() J. Huerto | 17 | 705 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5,9 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() B. Duarte | 29 | 3 | 6,7 |
![]() L. Garro | 28 | 1 | 6,4 |
![]() D. Caro | 25 | 0 | 6,4 |
![]() M. Ganoza | 21 | 1 | 6,0 |
![]() G. Paredes | 26 | 0 | 6,2 |
![]() P. Serra | 14 | 0 | 6,7 |
![]() F. Cavagna | 15 | 0 | 5,1 |
![]() J. Huerto | 17 | 2 | 5,9 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Lliuya | 32 | 2.789 | 5 | 4 | 3 | 0 | 7,3 |
![]() A. Muñoz | 31 | 2.316 | 3 | 5 | 5 | 1 | 6,6 |
![]() D. Camacho | 30 | 2.152 | 5 | 3 | 2 | 2 | 6,6 |
![]() A. Figuera | 27 | 1.995 | 0 | 0 | 14 | 1 | 6,6 |
![]() D. Dioses | 26 | 1.686 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,0 |
![]() L. Arce | 25 | 1.181 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6,5 |
![]() J. Cerro | 18 | 951 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Lliuya | 32 | 5 | 7,3 |
![]() A. Muñoz | 31 | 3 | 6,6 |
![]() D. Camacho | 30 | 5 | 6,6 |
![]() A. Figuera | 27 | 0 | 6,6 |
![]() D. Dioses | 26 | 0 | 6,0 |
![]() L. Arce | 25 | 2 | 6,5 |
![]() J. Cerro | 18 | 0 | 5,5 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. de Jesús | 29 | 1.461 | 8 | 1 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() A. Arroyo | 28 | 1.331 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() M. Rasmussen | 15 | 281 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() J. Atencia | 0 | 277 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() S. Gálvez | 8 | 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. de Jesús | 29 | 8 | 6,5 |
![]() A. Arroyo | 28 | 4 | 6,7 |
![]() M. Rasmussen | 15 | 1 | 6,8 |
![]() J. Atencia | 0 | 1 | 6,7 |
![]() S. Gálvez | 8 | 0 | 3,5 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Nunez | 19 | 75 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3,7 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Nunez | 19 | 1 | 3,7 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima UTC Cajamarca u takmičenju Primera División 2026: ključni igrači
Sastav tima UTC Cajamarca za takmičenje Primera División ove sezone broji 24 igrača. Golmani: 3, odbrana: 8, vezni red: 7, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 28,0 godina. U sastavu su igrači iz 7 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 13 različitih igrača, a predvodi ih M. de Jesús (8). A. Muñoz predvodi tim po asistencijama (5).
M. Lliuya se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,3.
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici UTC Cajamarca prognoze, a brojke sezone na stranici UTC Cajamarca statistika.























