Osnovan 1907.

Waldhof Mannheim tim
IPIIP
Carl-Benz-Stadion · 25.667
Mannheim
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() T. Nijhuis | 11 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,0 |
![]() J. Niemann | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() T. Nijhuis | 11 | 0 | 5,0 |
![]() J. Niemann | 1 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Owono Darnell Keumo | 11 | 464 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,1 |
![]() C. Kammerknecht | 9 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3,9 |
![]() L. Klünter | 10 | 434 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4,8 |
![]() Oluwaseun God Power Osaro Ogbemudia | 6 | 411 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() Moritz Polte | 6 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() Favour Okeke | 10 | 143 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Djayson Cardoso | 4 | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,1 |
![]() T. Sechelmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Owono Darnell Keumo | 11 | 0 | 5,1 |
![]() C. Kammerknecht | 9 | 0 | 3,9 |
![]() L. Klünter | 10 | 0 | 4,8 |
![]() Oluwaseun God Power Osaro Ogbemudia | 6 | 1 | 5,3 |
![]() Moritz Polte | 6 | 0 | 3,2 |
![]() Favour Okeke | 10 | 0 | 7,0 |
![]() Djayson Cardoso | 4 | 0 | 3,1 |
![]() T. Sechelmann | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Rieckmann | 12 | 630 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4,6 |
![]() V. Thill | 10 | 353 | 1 | 0 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() M. Thalhammer | 10 | 300 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4,7 |
![]() D. Michel | 11 | 295 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() J. Müller | 6 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,2 |
![]() L. Mickels | 5 | 59 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() A. Rexhepi | 2 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() D. Kryeziu | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Rieckmann | 12 | 0 | 4,6 |
![]() V. Thill | 10 | 1 | 7,0 |
![]() M. Thalhammer | 10 | 0 | 4,7 |
![]() D. Michel | 11 | 0 | 4,3 |
![]() J. Müller | 6 | 0 | 7,2 |
![]() L. Mickels | 5 | 0 | 4,3 |
![]() A. Rexhepi | 2 | 0 | 6,5 |
![]() D. Kryeziu | 1 | 0 | 3,2 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() L. Bierschenk | 12 | 481 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,6 |
![]() Gonçalo Gregório | 11 | 396 | 1 | 1 | 3 | 0 | 4,6 |
![]() J. Ulbricht | 12 | 359 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() T. Boyd | 7 | 162 | 3 | 1 | 3 | 0 | 5,5 |
![]() N. Sarenren Bazee | 7 | 134 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() Mascarenhas | 5 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() N. X. Muteba NTumba | 5 | 104 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3,6 |
![]() K. Asallari | 3 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() L. Bierschenk | 12 | 1 | 4,6 |
![]() Gonçalo Gregório | 11 | 1 | 4,6 |
![]() J. Ulbricht | 12 | 3 | 6,0 |
![]() T. Boyd | 7 | 3 | 5,5 |
![]() N. Sarenren Bazee | 7 | 1 | 4,3 |
![]() Mascarenhas | 5 | 0 | 6,3 |
![]() N. X. Muteba NTumba | 5 | 2 | 3,6 |
![]() K. Asallari | 3 | 0 | 6,0 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Jid Okeke | 2 | 272 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3,2 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Jid Okeke | 2 | 0 | 3,2 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Waldhof Mannheim u takmičenju 3. Liga 2026: ključni igrači
Sastav tima Waldhof Mannheim za takmičenje 3. Liga ove sezone broji 27 igrača. Golmani: 2, odbrana: 8, vezni red: 8, napad: 8. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 24,3 godina. U sastavu su igrači iz 10 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača.
J. Müller se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,2. T. Nijhuis ima najviše odbrana na golu (23).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Waldhof Mannheim prognoze, a brojke sezone na stranici Waldhof Mannheim statistika.


























