Osnovan 1930.

Waterford tim
PPPIP
Waterford Regional Sports Centre · 5.500
Waterford
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. McMullan | 29 | 2.537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Arlo Ricky Hugh Doherty | 7 | 644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,4 |
![]() J. Healy | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. McMullan | 29 | 0 | 7,0 |
![]() Arlo Ricky Hugh Doherty | 7 | 0 | 3,4 |
![]() J. Healy | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Cann | 36 | 2.978 | 2 | 1 | 5 | 0 | 6,7 |
![]() J. Mahon | 34 | 2.944 | 5 | 1 | 10 | 0 | 6,9 |
![]() Benny Couto | 33 | 2.807 | 2 | 12 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() K. Long | 26 | 2.179 | 2 | 1 | 5 | 0 | 7,0 |
![]() L. Heeney | 30 | 1.506 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,9 |
![]() J. Houston | 22 | 1.454 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() W. Johnson | 13 | 817 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dempsey | 4 | 333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,1 |
![]() A. Zborowski | 5 | 318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,3 |
![]() B. McKenzie | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,3 |
![]() J. Ashton | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,0 |
![]() G. Amedu | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,0 |
![]() A. Brennan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Keane | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() H. Cann | 36 | 2 | 6,7 |
![]() J. Mahon | 34 | 5 | 6,9 |
![]() Benny Couto | 33 | 2 | 6,8 |
![]() K. Long | 26 | 2 | 7,0 |
![]() L. Heeney | 30 | 0 | 5,9 |
![]() J. Houston | 22 | 0 | 6,5 |
![]() W. Johnson | 13 | 0 | 6,7 |
![]() J. Dempsey | 4 | 0 | 3,1 |
![]() A. Zborowski | 5 | 0 | 6,3 |
![]() B. McKenzie | 1 | 0 | 1,3 |
![]() J. Ashton | 2 | 0 | 1,0 |
![]() G. Amedu | 1 | 0 | 1,0 |
![]() A. Brennan | 0 | 0 | 0,0 |
![]() S. Keane | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Noonan | 34 | 2.623 | 2 | 3 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. McLaughlin | 23 | 1.446 | 3 | 3 | 5 | 0 | 6,8 |
![]() D. McMenamy | 30 | 1.258 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,5 |
![]() S. Glenfield | 19 | 947 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,4 |
![]() N. Mawene | 11 | 864 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,4 |
![]() C. Carty | 14 | 595 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() C. Barrett | 11 | 374 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() J. Faria | 10 | 199 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3,1 |
![]() M. Oladiti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Murphy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Orion Cala | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Noonan | 34 | 2 | 6,8 |
![]() E. McLaughlin | 23 | 3 | 6,8 |
![]() D. McMenamy | 30 | 1 | 6,5 |
![]() S. Glenfield | 19 | 0 | 6,4 |
![]() N. Mawene | 11 | 0 | 6,4 |
![]() C. Carty | 14 | 0 | 6,4 |
![]() C. Barrett | 11 | 0 | 5,9 |
![]() J. Faria | 10 | 0 | 3,1 |
![]() M. Oladiti | 0 | 0 | 0,0 |
![]() M. Murphy | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Orion Cala | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() P. Amond | 36 | 2.922 | 14 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() T. Lonergan | 34 | 2.592 | 16 | 7 | 6 | 0 | 7,1 |
![]() J. Voilås | 31 | 1.324 | 3 | 3 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() T. Coyle | 17 | 602 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,5 |
![]() R. Mansfield | 7 | 520 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4,5 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() P. Amond | 36 | 14 | 6,8 |
![]() T. Lonergan | 34 | 16 | 7,1 |
![]() J. Voilås | 31 | 3 | 6,4 |
![]() T. Coyle | 17 | 0 | 4,5 |
![]() R. Mansfield | 7 | 0 | 4,5 |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Noah O'Brien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Noah O'Brien | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Waterford u takmičenju Premier Division 2026: ključni igrači
Sastav tima Waterford za takmičenje Premier Division ove sezone broji 34 igrača. Golmani: 3, odbrana: 14, vezni red: 11, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 22,9 godina. U sastavu su igrači iz 6 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 10 različitih igrača, a predvodi ih T. Lonergan (16). Benny Couto predvodi tim po asistencijama (12).
T. Lonergan se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,1. S. McMullan ima najviše odbrana na golu (107).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Waterford prognoze, a brojke sezone na stranici Waterford statistika.

































