Osnovan 1881.

Watford tim
PIIPI
Vicarage Road · 22.200
Watford
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() F. Ravaglia | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() S. Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() D. Bachmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() F. Ravaglia | 14 | 0 | 6,9 |
![]() S. Walker | 0 | 0 | 0,0 |
![]() D. Bachmann | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Pollock | 14 | 1.260 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() K. Keben | 13 | 1.170 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() J. Zemura | 12 | 681 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5,8 |
![]() O. Traoré | 10 | 620 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() Branimir Mlačić | 7 | 396 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() S. Coulibaly | 5 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,1 |
![]() M. Bola | 6 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() Albert Eames | 3 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,2 |
![]() James Andrew Clarridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Travis Akomeah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Pollock | 14 | 0 | 6,8 |
![]() K. Keben | 13 | 0 | 6,3 |
![]() J. Zemura | 12 | 1 | 5,8 |
![]() O. Traoré | 10 | 0 | 6,2 |
![]() Branimir Mlačić | 7 | 0 | 6,4 |
![]() S. Coulibaly | 5 | 0 | 7,1 |
![]() M. Bola | 6 | 0 | 6,6 |
![]() Albert Eames | 3 | 0 | 3,2 |
![]() James Andrew Clarridge | 0 | 0 | 0,0 |
![]() Travis Akomeah | 0 | 0 | 0,0 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() H. Kyprianou | 14 | 1.260 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6,6 |
![]() Iker Bravo | 14 | 1.018 | 1 | 3 | 4 | 0 | 6,8 |
![]() E. Kayembe | 14 | 1.002 | 1 | 1 | 4 | 0 | 6,7 |
![]() O. Maamma | 13 | 701 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() Amin Nabizada | 11 | 493 | 3 | 0 | 4 | 0 | 5,6 |
![]() M. Payero | 11 | 459 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,0 |
![]() E. Bove | 5 | 353 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,4 |
![]() K. Diatta | 5 | 260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() H. Kyprianou | 14 | 1 | 6,6 |
![]() Iker Bravo | 14 | 1 | 6,8 |
![]() E. Kayembe | 14 | 1 | 6,7 |
![]() O. Maamma | 13 | 0 | 6,0 |
![]() Amin Nabizada | 11 | 3 | 5,6 |
![]() M. Payero | 11 | 0 | 6,0 |
![]() E. Bove | 5 | 0 | 6,4 |
![]() K. Diatta | 5 | 0 | 6,8 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Doumbia | 14 | 669 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,5 |
![]() L. Kjerrumgaard | 10 | 522 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,2 |
![]() M. Boadu | 7 | 379 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,8 |
![]() S. Mavididi | 6 | 280 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,1 |
![]() R. Vata | 11 | 261 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,1 |
![]() M. Adu-Poku | 1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,7 |
![]() M. Antonio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Grieves | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
![]() N. Chikovani | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Doumbia | 14 | 1 | 6,5 |
![]() L. Kjerrumgaard | 10 | 2 | 6,2 |
![]() M. Boadu | 7 | 2 | 6,8 |
![]() S. Mavididi | 6 | 1 | 5,1 |
![]() R. Vata | 11 | 0 | 6,1 |
![]() M. Adu-Poku | 1 | 0 | 1,7 |
![]() M. Antonio | 0 | 0 | 0,0 |
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0,0 |
![]() J. Grieves | 0 | 0 | - |
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | - |
Ostali
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Ramirez-Espain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() N. Chikovani | 0 | 0 | 0,0 |
![]() L. Ramirez-Espain | 0 | 0 | 0,0 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Watford u takmičenju Championship 2026: ključni igrači
Sastav tima Watford za takmičenje Championship ove sezone broji 33 igrača. Golmani: 3, odbrana: 10, vezni red: 8, napad: 10. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 23,0 godina. U sastavu su igrači iz 19 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 9 različitih igrača, a predvodi ih Amin Nabizada (3). Iker Bravo predvodi tim po asistencijama (3).
F. Ravaglia se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 6,9. F. Ravaglia ima najviše odbrana na golu (48).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Watford prognoze, a brojke sezone na stranici Watford statistika.
































