Osnovan 1872.

Wrexham tim
PIIPI
STōK Cae Ras · 19.118
Wrecsam
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Patterson | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() D. Ward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Patterson | 14 | 0 | 6,7 |
![]() D. Ward | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() C. Doyle | 13 | 1.170 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7,0 |
![]() D. Hyam | 13 | 1.046 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,3 |
![]() I. Kaboré | 12 | 713 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() Z. Vyner | 8 | 683 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,3 |
![]() Daniel Edward Peter Imray | 11 | 520 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,0 |
![]() J. Worrall | 6 | 517 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. Cleworth | 6 | 346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() G. Thomason | 4 | 273 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() D. Scarr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. James | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() C. Doyle | 13 | 1 | 7,0 |
![]() D. Hyam | 13 | 0 | 6,3 |
![]() I. Kaboré | 12 | 0 | 6,7 |
![]() Z. Vyner | 8 | 0 | 5,3 |
![]() Daniel Edward Peter Imray | 11 | 1 | 6,0 |
![]() J. Worrall | 6 | 1 | 6,8 |
![]() M. Cleworth | 6 | 0 | 6,8 |
![]() G. Thomason | 4 | 1 | 6,9 |
![]() D. Scarr | 0 | 0 | 0,0 |
![]() A. James | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() B. Whiteman | 13 | 1.077 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,6 |
![]() J. Ekomié | 12 | 944 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,9 |
![]() L. O'Brien | 13 | 778 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() C. O'Hare | 8 | 654 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() M. James | 10 | 640 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() O. Rathbone | 12 | 563 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() G. Dobson | 8 | 317 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() J. Windass | 6 | 260 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() N. Broadhead | 3 | 220 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() B. Sheaf | 4 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() R. Longman | 9 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,8 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() B. Whiteman | 13 | 1 | 6,6 |
![]() J. Ekomié | 12 | 2 | 6,9 |
![]() L. O'Brien | 13 | 0 | 6,8 |
![]() C. O'Hare | 8 | 0 | 6,8 |
![]() M. James | 10 | 0 | 6,1 |
![]() O. Rathbone | 12 | 2 | 6,7 |
![]() G. Dobson | 8 | 0 | 5,8 |
![]() J. Windass | 6 | 0 | 6,7 |
![]() N. Broadhead | 3 | 0 | 6,5 |
![]() B. Sheaf | 4 | 0 | 6,6 |
![]() R. Longman | 9 | 0 | 5,8 |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() K. Moore | 14 | 980 | 5 | 2 | 2 | 0 | 7,1 |
![]() S. Smith | 13 | 530 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() B. Cadamarteri | 4 | 49 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,3 |
![]() D. Keillor-Dunn | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 |
![]() S. Chesworth | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() K. Moore | 14 | 5 | 7,1 |
![]() S. Smith | 13 | 1 | 6,5 |
![]() B. Cadamarteri | 4 | 0 | 4,3 |
![]() D. Keillor-Dunn | 1 | 0 | 3,5 |
![]() S. Chesworth | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Wrexham za takmičenje Championship 2026 na jednom mestu
Sastav tima Wrexham za takmičenje Championship ove sezone broji 28 igrača. Golmani: 2, odbrana: 10, vezni red: 11, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,8 godina. U sastavu su igrači iz 5 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 9 različitih igrača, a predvodi ih K. Moore (5). Daniel Edward Peter Imray predvodi tim po asistencijama (3).
Među standardnim igračima K. Moore ima najbolju prosečnu ocenu, 7,1. A. Patterson ima najviše odbrana na golu (34).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Wrexham prognoze, a brojke sezone na stranici Wrexham statistika.



























