Osnovan 1913.

Zbrojovka Brno tim
IIINP
Městský fotbalový stadion Srbská · 12.550
Brno
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() A. Hrdina | 14 | 1.260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,2 |
![]() D. Sváček | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
![]() O. Prodelal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() A. Hrdina | 14 | 0 | 7,2 |
![]() D. Sváček | 0 | 0 | 0,0 |
![]() O. Prodelal | 0 | 0 | 0,0 |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() J. Klíma | 14 | 1.195 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,4 |
![]() A. Danté | 14 | 1.177 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() F. Vedral | 13 | 1.081 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6,8 |
![]() Kauan Carneiro Kaka | 11 | 922 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,8 |
![]() J. Pokorný | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() E. Hunál | 4 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,3 |
![]() D. Granečný | 4 | 87 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,2 |
![]() T. Břečka | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,6 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() J. Klíma | 14 | 0 | 6,4 |
![]() A. Danté | 14 | 1 | 6,8 |
![]() F. Vedral | 13 | 1 | 6,8 |
![]() Kauan Carneiro Kaka | 11 | 0 | 5,8 |
![]() J. Pokorný | 5 | 0 | 6,6 |
![]() E. Hunál | 4 | 0 | 4,3 |
![]() D. Granečný | 4 | 0 | 6,2 |
![]() T. Břečka | 1 | 0 | 1,6 |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Lukáš Penxa | 13 | 907 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() T. Vachoušek | 13 | 879 | 2 | 3 | 1 | 0 | 6,9 |
![]() A. Vaníček | 14 | 788 | 3 | 2 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() J. Janetzký | 12 | 724 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,6 |
![]() P. Čavoš | 11 | 711 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,0 |
![]() Š. Langer | 11 | 587 | 1 | 1 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() J. Zmrhal | 11 | 341 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
![]() P. Ševčík | 6 | 252 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,7 |
![]() L. Saal | 7 | 241 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,7 |
![]() S. Afolabi | 3 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,9 |
![]() P. Žitný | 2 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,2 |
![]() M. Gjorgievski | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() Lukáš Penxa | 13 | 2 | 6,5 |
![]() T. Vachoušek | 13 | 2 | 6,9 |
![]() A. Vaníček | 14 | 3 | 6,7 |
![]() J. Janetzký | 12 | 0 | 6,6 |
![]() P. Čavoš | 11 | 0 | 6,0 |
![]() Š. Langer | 11 | 1 | 6,5 |
![]() J. Zmrhal | 11 | 0 | 6,8 |
![]() P. Ševčík | 6 | 0 | 4,7 |
![]() L. Saal | 7 | 0 | 5,7 |
![]() S. Afolabi | 3 | 0 | 2,9 |
![]() P. Žitný | 2 | 0 | 4,2 |
![]() M. Gjorgievski | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() D. Vašulín | 14 | 1.124 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6,6 |
![]() L. Ezeh | 10 | 467 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,7 |
![]() M. Rymarenko | 8 | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,7 |
![]() B. Kanakimana | 5 | 131 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,0 |
![]() O. Velich | 6 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,4 |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() D. Vašulín | 14 | 5 | 6,6 |
![]() L. Ezeh | 10 | 1 | 6,7 |
![]() M. Rymarenko | 8 | 0 | 5,7 |
![]() B. Kanakimana | 5 | 0 | 4,0 |
![]() O. Velich | 6 | 0 | 6,4 |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Zbrojovka Brno u takmičenju Czech Liga 2026: ključni igrači
Sastav tima Zbrojovka Brno za takmičenje Czech Liga ove sezone broji 28 igrača. Golmani: 3, odbrana: 8, vezni red: 12, napad: 5. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 25,3 godina. U sastavu su igrači iz 8 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 8 različitih igrača, a predvodi ih D. Vašulín (5). T. Vachoušek predvodi tim po asistencijama (3).
A. Hrdina se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,2. A. Hrdina ima najviše odbrana na golu (50).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Zbrojovka Brno prognoze, a brojke sezone na stranici Zbrojovka Brno statistika.



























