Osnovan 1946.

Zemun tim
IPIIN
Stadion u Gornjoj Varoši · 9.600
Zemun
Golmani
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() M. Živković | 9 | 760 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,3 |
![]() M. Knežević | 4 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4,1 |
![]() M. Dubljanić | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,3 |
![]() Leon Borkovic | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() M. Živković | 9 | 0 | 7,3 |
![]() M. Knežević | 4 | 0 | 4,1 |
![]() M. Dubljanić | 2 | 0 | 3,3 |
![]() Leon Borkovic | 0 | 0 | - |
Odbrana
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() I. Ostojić | 14 | 1.215 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,7 |
![]() A. Kadijević | 9 | 723 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,6 |
![]() V. Bakić | 8 | 720 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6,1 |
![]() M. Spremo | 8 | 558 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5,2 |
![]() D. Parađina | 6 | 387 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4,3 |
![]() Đ. Jovanović | 6 | 334 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4,9 |
![]() O. Stoimenovski | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,0 |
![]() A. Milosevic | 6 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,5 |
![]() I. Kostic | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() I. Ostojić | 14 | 0 | 6,7 |
![]() A. Kadijević | 9 | 0 | 5,6 |
![]() V. Bakić | 8 | 1 | 6,1 |
![]() M. Spremo | 8 | 0 | 5,2 |
![]() D. Parađina | 6 | 0 | 4,3 |
![]() Đ. Jovanović | 6 | 0 | 4,9 |
![]() O. Stoimenovski | 3 | 0 | 5,0 |
![]() A. Milosevic | 6 | 0 | 5,5 |
![]() I. Kostic | 0 | 0 | - |
Vezni red
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() N. Belaković | 14 | 941 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,8 |
![]() Dimitrije Tabaković | 14 | 859 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6,5 |
![]() O. Ilić | 12 | 828 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,3 |
![]() M. Meskhi | 7 | 578 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,7 |
![]() D. Petrovic | 13 | 558 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6,0 |
![]() U. Ljubomirac | 10 | 553 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5,5 |
![]() M. Jokić | 8 | 347 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,4 |
![]() N. Dovedan | 4 | 280 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,1 |
![]() Z. Bogdanovic | 6 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,3 |
![]() D. Miladinović | 2 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,0 |
![]() Leon Iliev | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() N. Belaković | 14 | 0 | 6,8 |
![]() Dimitrije Tabaković | 14 | 1 | 6,5 |
![]() O. Ilić | 12 | 0 | 6,3 |
![]() M. Meskhi | 7 | 1 | 6,7 |
![]() D. Petrovic | 13 | 2 | 6,0 |
![]() U. Ljubomirac | 10 | 0 | 5,5 |
![]() M. Jokić | 8 | 0 | 6,4 |
![]() N. Dovedan | 4 | 0 | 6,1 |
![]() Z. Bogdanovic | 6 | 0 | 5,3 |
![]() D. Miladinović | 2 | 0 | 7,0 |
![]() Leon Iliev | 0 | 0 | - |
Napad
| Igrač | Mečevi | Min. | Golovi | Asistencije | Žuti kartoni | Crveni kartoni | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() S. Knezevic | 13 | 862 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,3 |
![]() N. Kalat | 13 | 675 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,9 |
![]() G. Vadze | 12 | 549 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,5 |
![]() N. Petrusic | 11 | 482 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5,9 |
![]() M. Šarić | 0 | 365 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5,7 |
![]() E. Ikoba | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5,4 |
![]() I. Pesic | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Igrač | Mečevi | Golovi | Ocena |
|---|---|---|---|
![]() S. Knezevic | 13 | 0 | 6,3 |
![]() N. Kalat | 13 | 0 | 5,9 |
![]() G. Vadze | 12 | 0 | 6,5 |
![]() N. Petrusic | 11 | 1 | 5,9 |
![]() M. Šarić | 0 | 0 | 5,7 |
![]() E. Ikoba | 1 | 0 | 5,4 |
![]() I. Pesic | 0 | 0 | - |
Podaci o timu i igračima preuzeti su iz zvaničnih podataka o mečevima za izabrano takmičenje i sezonu.
Sastav tima Zemun u takmičenju Super Liga 2026: ključni igrači
Sastav tima Zemun za takmičenje Super Liga ove sezone broji 31 igrača. Golmani: 4, odbrana: 9, vezni red: 11, napad: 7. Prosečna starost igrača koji su nastupali je 26,5 godina. U sastavu su igrači iz 8 zemalja.
Golovi su raspoređeni na više igrača: golove je postiglo 5 različitih igrača, a predvodi ih D. Petrovic (2).
M. Živković se izdvaja među standardnim igračima, sa prosečnom ocenom 7,3. M. Živković ima najviše odbrana na golu (50).
Prognoze za predstojeće mečeve su na stranici Zemun prognoze, a brojke sezone na stranici Zemun statistika.






























