Статистика на съдията Andy Davies
Картоните са от 128 мача с официална статистика.
Фауловете са от 128 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 133 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,31 картона на мач, с 0,53 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,84).
Въз основа на 128 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 27%
- Победа на госта 35%
2,24 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Andy Davies
Andy Davies по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipАнглия | 88 | 3,27 | 3,19 | 0,08 | 20,2 | 0,11 |
League OneАнглия | 20 | 3,50 | 3,35 | 0,15 | 20,6 | 0,25 |
League TwoАнглия | 15 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 20,5 | 0,00 |
FA CupАнглия | 5 | - | - | - | - | 0,40 |
League CupАнглия | 5 | 3,00 | 2,80 | 0,20 | 23,6 | 0,20 |
Andy Davies по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27 | 3,69 | 3,69 | 0,00 | 21,6 | 0,15 |
| 2023 | 25 | 3,54 | 3,50 | 0,04 | 19,2 | 0,12 |
| 2022 | 25 | 3,52 | 3,44 | 0,08 | 17,6 | 0,04 |
| 2021 | 35 | 2,91 | 2,85 | 0,06 | 19,9 | 0,14 |
| 2020 | 19 | 2,95 | 2,63 | 0,32 | 25,1 | 0,26 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Andy Davies обяснена
Andy Davies е съдия от Англия с 133 приключили мача в нашите записи, от 6 яну 2019 до 27 апр 2025. Те обхващат 5 състезания, най-често Championship (88).
В мачовете с официална статистика (128) средно има 3,31 картона на мач: 3,23 жълти и 0,09 червени. Това е с 0,53 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,84. В тези мачове домакините получават 1,47 жълти картона на мач, а гостите - 1,76. Средно има 20,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 18 в 133 мача с пълен списък със събития, 0,14 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 2,24 гола на мач. През 2024 Andy Davies има 27 приключили мача, с 3,69 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




