Статистика на съдията Andy Madley
Картоните са от 44 мача с официална статистика.
Фауловете са от 43 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 48 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,16 картона на мач, с 0,61 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,77).
Въз основа на 44 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 19%
- Победа на госта 44%
2,92 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Andy Madley
Andy Madley по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier LeagueАнглия | 22 | 3,45 | 3,23 | 0,23 | 22,6 | 0,23 |
ChampionshipАнглия | 5 | 3,40 | 3,20 | 0,20 | 21,8 | 0,40 |
FA CupАнглия | 5 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 20,0 | 0,40 |
UEFA Champions League | 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 30,0 | 0,25 |
UEFA Europa Conference League | 4 | 4,00 | 3,67 | 0,33 | 34,7 | 0,25 |
League CupАнглия | 3 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 17,3 | 0,00 |
UEFA Nations League | 2 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,0 | 0,50 |
League OneАнглия | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
World Cup - Qualification Europe | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 22,0 | 0,00 |
Andy Madley по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3,75 | 3,75 | 0,00 | 26,3 | 0,00 |
| 2025 | 28 | 3,37 | 3,15 | 0,22 | 22,9 | 0,29 |
| 2023 | 2 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 30,0 | 0,50 |
| 2022 | 3 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 27,7 | 0,33 |
| 2021 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2020 | 8 | 2,29 | 2,29 | 0,00 | 21,1 | 0,25 |
| 2018 | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 13,5 | 0,50 |
Статистиката на съдията Andy Madley обяснена
Andy Madley е съдия от Англия с 48 приключили мача в нашите записи, от 5 яну 2019 до 5 сеп 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често Premier League (22).
В мачовете с официална статистика (44) средно има 3,16 картона на мач: 3,00 жълти и 0,16 червени. Това е с 0,61 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,77. В тези мачове домакините получават 1,36 жълти картона на мач, а гостите - 1,64. Средно има 22,9 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 13 в 48 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 19% са завършили наравно и гостите са спечелили 44%, при 2,92 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









