Статистика на съдията Andy Woolmer
Картоните са от 98 мача с официална статистика.
Фауловете са от 98 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 100 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,28 картона на мач, с 0,33 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,61).
Въз основа на 98 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 35%
- Равен 29%
- Победа на госта 36%
2,22 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Andy Woolmer
Andy Woolmer по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipАнглия | 60 | 3,42 | 3,38 | 0,03 | 24,4 | 0,07 |
League OneАнглия | 21 | 3,38 | 3,19 | 0,19 | 24,2 | 0,14 |
League TwoАнглия | 13 | 2,69 | 2,62 | 0,08 | 23,0 | 0,00 |
FA CupАнглия | 3 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 20,0 | 0,33 |
League CupАнглия | 2 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
National League - SouthАнглия | 1 | - | - | - | - | 2,00 |
Andy Woolmer по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | - | - | - | - | 2,00 |
| 2022 | 34 | 3,53 | 3,38 | 0,15 | 22,3 | 0,06 |
| 2021 | 32 | 3,31 | 3,28 | 0,03 | 24,2 | 0,03 |
| 2020 | 31 | 3,00 | 2,97 | 0,03 | 25,8 | 0,16 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2018 | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
Andy Woolmer: съдийски рекорд в числа
Andy Woolmer е съдия от Англия с 100 приключили мача в нашите записи, от 6 яну 2019 до 20 авг 2024. Те обхващат 6 състезания, най-често Championship (60).
В мачовете с официална статистика (98) средно има 3,28 картона на мач: 3,20 жълти и 0,07 червени. Това е с 0,33 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,61. В тези мачове домакините получават 1,58 жълти картона на мач, а гостите - 1,62. Средно има 24,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 10 в 100 мача с пълен списък със събития, 0,10 на мач.
Домакините са спечелили 35% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,22 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





