Статистика на съдията Anthony Letellier
Картоните са от 51 мача с официална статистика.
Фауловете са от 51 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 71 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,14 картона на мач, с 0,51 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,65).
Въз основа на 51 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 25%
- Победа на госта 34%
3,03 гола на мач
Предстоящи мачове с Anthony Letellier
Последни мачове, ръководени от Anthony Letellier
Anthony Letellier по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Challenger Pro LeagueБелгия | 52 | 4,65 | 4,32 | 0,32 | 24,5 | 0,23 |
Jupiler Pro LeagueБелгия | 13 | 2,69 | 2,62 | 0,08 | 20,5 | 0,31 |
CupБелгия | 5 | - | - | - | - | 0,40 |
Eerste DivisieНидерландия | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 31,0 | 1,00 |
Anthony Letellier по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 3,33 | 3,00 | 0,33 | 17,7 | 1,00 |
| 2025 | 20 | 3,39 | 3,33 | 0,06 | 23,3 | 0,00 |
| 2024 | 18 | 5,00 | 4,53 | 0,47 | 24,8 | 0,61 |
| 2023 | 16 | 4,23 | 4,00 | 0,23 | 23,8 | 0,00 |
| 2022 | 12 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2021 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2020 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Статистиката на съдията Anthony Letellier обяснена
Anthony Letellier е съдия от Белгия с 71 приключили мача в нашите записи, от 11 окт 2020 до 24 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Challenger Pro League (52).
В мачовете с официална статистика (51) средно има 4,14 картона на мач: 3,88 жълти и 0,25 червени. Това е с 0,51 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,65. В тези мачове домакините получават 1,69 жълти картона на мач, а гостите - 2,20. Средно има 23,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 19 в 71 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 3,03 гола на мач. Следващият назначен мач е St. Truiden - Zulte Waregem на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



