Статистика на съдията Arumughan Rowan
Картоните са от 31 мача с официална статистика.
Фауловете са от 31 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 38 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,74 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,90).
Въз основа на 31 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 21%
- Победа на госта 39%
3,50 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Arumughan Rowan
Arumughan Rowan по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Indian Super LeagueИндия | 27 | 4,00 | 3,89 | 0,11 | 25,5 | 0,26 |
AFC Champions League Elite | 4 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 27,3 | 1,00 |
Asian Cup - Qualification | 3 | - | - | - | - | 1,00 |
AFC Champions League Two | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup - Qualification Asia | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Arumughan Rowan по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 15 | 3,30 | 3,20 | 0,10 | 22,3 | 0,20 |
| 2021 | 9 | 4,00 | 3,89 | 0,11 | 24,2 | 0,22 |
| 2020 | 10 | 4,30 | 4,20 | 0,10 | 30,9 | 0,40 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 1,50 |
| 2018 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 28,0 | 2,00 |
| 2017 | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
Arumughan Rowan: съдийски рекорд в числа
Arumughan Rowan е съдия от Индия с 38 приключили мача в нашите записи, от 25 апр 2017 до 24 фев 2023. Те обхващат 5 състезания, най-често Indian Super League (27).
В мачовете с официална статистика (31) средно има 3,74 картона на мач: 3,65 жълти и 0,10 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,90. В тези мачове домакините получават 2,03 жълти картона на мач, а гостите - 1,61. Средно има 25,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 14 в 38 мача с пълен списък със събития, 0,37 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 39%, при 3,50 гола на мач. През 2022 Arumughan Rowan има 15 приключили мача, с 3,30 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




